# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Erik Tóth9zš GJH 9 9 7 6 31
2. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 9 6 9 4 28
3. Matej Urban2 GAMČA 9 8 9 26
Matej Kliment1 Leaf 9 8 9 26
5. Andrea Snopková2 GTajBB 8 2 9 6 25
Martin Kliment1 GPošKE 9 4 4 8 25
7. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 9 9 6 24
Patrik Fábrik1 piaristi-pd 9 6 6 3 24
9. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 9 6 4 4 23
10. Dominik Diňa2 Iná škola 9 6 4 3 22
11. Martin Belluš9zš GAMČA 9 9 3 21
Nela Danovska1 ŠpMNDaG 9 6 6 21
13. Barbora Čemanová9zš GPMKE 9 3 8 20
14. Jozef Mičáň1 GAMČA 9 3 7 19
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 4 4 7 4 19
16. Minh Dang Huy1 GJH 9 9 18
Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 9 9 18
Viktor Balan1 GAMČA 9 9 18
Matej Repa9zš GAMČA 9 9 18
Matúš Zelko2 GAMČA 7 8 3 18
Hugo Bartha9zš BiGSuč 9 6 3 18
Marcel Polák3 Iná škola 9 9 18
23. Paulína Dujavová1 GJAR 5 4 8 17
24. Nina Hanesová2 SPŠSM 9 3 4 16
25. Terézia Gurová2 Leaf 5 6 4 15
Ela Vojtková1 GAMČA 4 8 3 15
Samuel Vaško9zš GJH 9 4 2 15
28. Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 5 9 14
29. Michal Farnbauer2 GAMČA 9 3 12
Jakub Šťavina2 GJH 9 3 12
31. Michaela Rosinská2 Iná škola 4 7 11
32. Štefan Slavkovský2 GPUK 9 9
Peter Kochelka1 GTajBB 9 9
Ondrej Kubinec4 GPezin 9 9
Benedikt Farkaš2 Leaf 4 5 9
36. Daniel Teplan1 SZScenada 7 7
37. Maroš Studenič2 GJH 6 6
Natália Orlejová2 GHumen 4 2 6
39. Renáta Klimanová3 GTajBB 4 4
40. Adam Agner1 GJH 3 3
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Jonáš Dujava4 SPlPO 9 9 9 9 36
2. Jozef Csipes2 GAMČA 6 9 6 9 30
3. Jakub Kliment2 GTajBB 8 6 6 9 29
4. Tereza Prokopová4 GJH 9 6 9 3 27
Marianna Hronská2 BiGSuč 9 9 9 27
Michal Horanský3 ŠpMNDaG 8 6 4 9 27
7. Michaela Ždímalová4 GJH 8 9 9 26
8. Matej Hrmo4 GPárNR 9 8 4 3 24
9. Patrik Rusnák3 GAlKE 2 8 7 17
Svetlana Rampašeková3 GPárNR 8 9 17
Samuel Banas2 Leaf 8 6 3 17
12. Andrea Snopková2 GTajBB 9 6 15
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 9 6 15
14. Matej Moško4 GAMČA 5 9 14
15. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 9 4 13
Erik Tóth9zš GJH 7 6 13
17. Samuel Čavoj4 GTajBB 3 9 12
18. Ela Vojtková1 GAMČA 8 3 11
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 7 4 11
20. Terézia Gurová2 Leaf 6 4 10
21. Matej Urban2 GAMČA 9 9
Jozef Číž4 GJH 9 9
Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 9 9
Matej Kliment1 Leaf 9 9
25. Paulína Dujavová1 GJAR 8 8
Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 4 4 8
Barbora Čemanová9zš GPMKE 8 8
Martin Kliment1 GPošKE 8 8
29. Dominik Diňa2 Iná škola 4 3 7
Jozef Mičáň1 GAMČA 7 7
Michaela Rosinská2 Iná škola 7 7
32. Nela Danovska1 ŠpMNDaG 6 6
33. Benedikt Farkaš2 Leaf 5 5
34. Renáta Klimanová3 GTajBB 4 4
Nina Hanesová2 SPŠSM 4 4
36. Michal Farnbauer2 GAMČA 3 3
Jakub Šťavina2 GJH 3 3
Matúš Zelko2 GAMČA 3 3
Martin Belluš9zš GAMČA 3 3
Patrik Fábrik1 piaristi-pd 3 3
41. Samuel Vaško9zš GJH 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.