# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Jakub Kliment2 GTajBB 33 5 2 9 9 58
2. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 33 2 8 5 9 57
3. Martin Fedorko1 GJAR 29 9 4 2 8 6 56
4. Paulína Dujavová1 GJAR 27 9 5 1 9 51
5. Daniel Teplan1 SZScenada 24 9 9 7 49
6. Dominik Diňa2 Iná škola 24 5 4 7 7 47
7. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 31 9 4 44
Lukáš Gáborik2 GTajBB 26 9 9 44
9. Matúš Zelko2 GAMČA 27 8 7 42
10. Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 20 3 4 3 8 38
11. Hugo Bartha9zš BiGSuč 24 3 3 2 5 2 37
Radoslav Jochman1 GAlKE 21 2 8 6 37
13. Michaela Valkova2 ZŠČeská 22 9 2 3 36
Samuel Banas2 Leaf 21 5 3 7 36
Matej Urban2 GAMČA 18 9 9 36
Jozef Csipes2 GAMČA 18 9 9 36
Andrea Snopková2 GTajBB 18 4 2 6 6 36
18. Michaela Rosinska2 Iná škola 22 7 2 3 34
Samuel Čavoj4 GTajBB 9 9 7 9 34
20. Martin Kliment1 GPošKE 15 9 3 1 4 32
Natália Orlejová2 GHumen 13 9 3 7 32
22. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 16 9 4 1 30
Barbora Čemanová9zš GPMKE 9 9 4 1 7 30
24. Ela Vojtková1 GAMČA 18 2 8 1 29
25. Štefan Slavkovský2 GPUK 18 9 27
26. Jozef Mičáň1 GAMČA 7 4 6 1 7 25
27. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 14 3 4 2 23
28. Michal Farnbauer2 GAMČA 8 5 9 22
Erik Tóth9zš GJH 0 9 5 3 5 22
30. Peter Kochelka1 GTajBB 9 2 4 1 0 16
31. Ondrej Kubinec4 GPezin 9 4 2 15
Tereza Zuskinová3 GBajkBA 0 8 5 2 15
33. Martin Bucko2 GAMČA 7 1 3 0 11
Lukáš Obermajer2 ŠpMNDaG 4 3 4 0 11
35. Matej Haverlík1 GJH 9 9
Terézia Mareková3 Iná škola 9 9
Daniela Dančejová3 GHMich 9 9
Minh Dang Huy1 GJH 0 9 9
Jakub Šťavina2 GJH 0 9 9
40. Peter Rodziňák3 GVazBA 7 7
41. Viktor Balan1 GAMČA 6 6
42. Martin Andričík2 GPošKE 0 5 5
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jonáš Dujava4 SPlPO 31 9 9 9 9 67
2. Jozef Csipes2 GAMČA 32 9 9 9 6 65
3. Matej Hrmo4 GPárNT 31 9 9 8 6 63
4. Ivan Hudák4 EGLM 22 9 9 8 48
Tereza Prokopová4 GJH 18 8 7 9 6 48
6. Michaela Ždímalová4 GJH 31 7 9 47
7. Ronald Doboš3 GPošKE 32 9 41
8. Jakub Kliment2 GTajBB 18 9 9 36
9. Patrik Rusnák3 GAlKE 18 9 1 28
10. Martin Fedorko1 GJAR 12 8 6 26
11. Dominik Diňa2 Iná škola 8 7 7 22
12. Andrea Snopková2 GTajBB 9 6 6 21
13. Matej Urban2 GAMČA 9 9 18
Štefan Slavkovský2 GPUK 9 9 18
15. Lukáš Gáborik2 GTajBB 8 9 17
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 8 9 17
17. Marianna Hronská2 BiGSuč 9 7 16
Matúš Zelko2 GAMČA 9 7 16
Hugo Bartha9zš BiGSuč 9 5 2 16
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 8 8 16
21. Marek Jankola4 GTrste 15 15
22. Svetlana Rampašeková3 GPárNT 14 14
Radoslav Jochman1 GAlKE 8 6 14
24. Paulína Dujavová1 GJAR 4 9 13
25. Matej Moško4 GAMČA 12 12
Samuel Banas2 Leaf 5 7 12
27. Barbora Čemanová9zš GPMKE 4 7 11
28. Michaela Rosinska2 Iná škola 5 2 3 10
29. Terézia Mareková3 Iná škola 9 9
Michaela Valkova2 ZŠČeská 6 3 9
Samuel Čavoj4 GTajBB 0 9 9
Michal Farnbauer2 GAMČA 0 9 9
33. Ivan Čermák4 GSkal 8 8
Natália Orlejová2 GHumen 1 7 8
35. Jozef Mičáň1 GAMČA 0 7 7
Daniel Teplan1 SZScenada 0 7 7
37. Martin Kliment1 GPošKE 2 4 6
38. Erik Tóth9zš GJH 0 5 5
39. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 4 4
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 4 4
Patrik Drozdík4 ŠpMNDaG 0 4 4
42. Peter Kochelka1 GTajBB 0 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.