# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Paľko Šimkovič4 GPUK 27 8 8 9 9 61
2. Ivan Marianek1 GJGT 29 9 9 8 5 2 60
3. Eliška Macáková1 SZScenada 34 9 4 5 6 1 58
4. Jakub Šťavina4 GJH 25 9 9 9 4 56
5. Viktória Pravdová4 GJH 27 8 9 9 53
6. Alica Dományová1 GAMČA 23 9 8 2 9 51
Martin Štěpánek2 GJH 15 9 9 9 9 51
8. Viktória Kubišová2 Iná škola 25 4 9 9 47
Andrea Brudňáková1 GJH 22 9 7 9 47
10. Daniel Medveczky1 GAMČA 19 9 3 8 4 43
11. Peter Deván2 ŠpMNDaG 23 9 3 1 6 1 42
Barbora Čemanová2 GPMKE 17 8 9 8 42
13. Miroslav Pajger9zš GBAS 22 9 1 6 3 41
14. Marek Sliva2 SŠdLS BA 9 9 4 9 7 38
15. Viktor Imrišek2 GAMČA 18 4 9 3 34
16. Uršuľa Mária Kossaczká1 GAMČA 13 9 9 2 33
Krištof Varga2 GLuč 10 9 9 5 33
18. Viktória Krettová9zš GAMČA 15 9 5 1 30
19. Júlia Mnichová1 GKromp 17 9 3 29
20. Jozef Bachniček1 ŠpMNDaG 17 9 2 28
Erik Tóth2 GJH 13 6 9 28
22. Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 10 8 9 27
23. Anamária Šutková2 ŠpMNDaG 1 9 2 6 6 24
24. Ela Vojtková3 GAMČA 15 8 23
Matúš Jakuboc3 GHMich 5 9 9 23
26. Pavol Pivko3 GAMČA 22 22
27. Natália Banasová1 GPiešť 21 21
Filip Prutkay1 GAMČA 1 9 8 3 21
29. Tereza Vranová2 GAMČA 18 18
Laura Skalošová1 ŠpMNDaG 18 18
Timea Jakubócyová4 GBAS 9 9 18
Marko Vríčan1 GVOZA 9 9 18
33. Peter Kochelka3 GJGT 7 9 16
Terézia Gurová4 Leaf 1 6 9 16
Štefan Slavkovský4 GPUK 0 7 9 16
36. Paulína Dujavová3 GJAR 15 15
Filip Siviček2 GLuč 0 0 4 9 2 15
38. Patrik Fábrik3 GJH 7 5 12
39. Ján Mederly2 GLevic 11 11
Adam Gramblička2 GAMČA 6 5 11
41. Matej Šuhajda4 GKomBB 10 10
42. Hugo Bartha2 GBAS 9 9
Simona Šimočková1 GĽŠTN 9 9
Michal Pecho3 SDubn 0 9 9
45. Michal Urban2 GAMČA 8 8
Martin Belluš2 GAMČA 8 8
Stanislav Barcak1 GVOZA 8 8
Lucia Kvasničková2 gymkepler 8 8
49. Martin Andričík4 GPošKE 0 6 6
50. Samuel Vaško2 GJH 3 3
51. Martin Kliment3 GPošKE 2 2
52. Viktor Závodský2 GJH 0 0
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jakub Kliment4 GJGT 34 9 9 9 6 67
2. Paľko Šimkovič4 GPUK 26 9 9 9 8 61
3. Jozef Csipes4 GAMČA 24 9 9 9 9 60
4. Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 24 8 9 9 6 56
5. Matej Urban4 GAMČA 18 9 8 35
6. Patrik Fábrik3 GJH 18 5 7 4 34
7. Viktória Kubišová2 Iná škola 23 9 32
8. Jakub Šťavina4 GJH 20 4 7 31
9. Eliška Macáková1 SZScenada 17 6 1 6 30
10. Erik Tóth2 GJH 13 6 9 28
Matúš Jakuboc3 GHMich 5 9 9 5 28
12. Barbora Čemanová2 GPMKE 9 9 8 26
13. Ela Vojtková3 GAMČA 15 8 23
Štefan Slavkovský4 GPUK 7 7 9 23
15. Ivan Marianek1 GJGT 13 5 2 20
16. Viktória Pravdová4 GJH 9 9 18
17. Peter Kochelka3 GJGT 7 9 16
Terézia Gurová4 Leaf 1 6 9 16
19. Paulína Dujavová3 GJAR 15 15
Martin Štěpánek2 GJH 6 9 15
21. Alica Dományová1 GAMČA 5 9 14
Daniel Medveczky1 GAMČA 2 8 4 14
23. Miroslav Pajger9zš GBAS 4 6 3 13
24. Anamária Šutková2 ŠpMNDaG 0 6 6 12
Martin Andričík4 GPošKE 0 6 6 12
26. Filip Prutkay1 GAMČA 0 8 3 11
Uršuľa Mária Kossaczká1 GAMČA 0 9 2 11
28. Peter Deván2 ŠpMNDaG 3 6 1 10
29. Marianna Hronská4 GBAS 9 9
Pavol Pivko3 GAMČA 9 9
Adam Džavoronok2 GPošKE 9 9
Marek Sliva2 SŠdLS BA 2 7 9
33. Ján Mederly2 GLevic 7 7
Krištof Varga2 GLuč 0 5 2 7
35. Natália Banasová1 GPiešť 5 5
36. Martin Opat4 GĽŠTN 4 4
Andrea Brudňáková1 GJH 4 4
38. Samuel Vaško2 GJH 3 3
Viktor Imrišek2 GAMČA 0 3 3
40. Martin Kliment3 GPošKE 2 2
Filip Siviček2 GLuč 0 2 2
42. Matej Šuhajda4 GKomBB 1 1

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.