# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Marián Kovaľ9zš GAMČA 1 36 9 9 8 9 71
2. Matej Zigo4 ŠpMNDaG 1 27 9 9 4 9 58
Lujza Lea Lavriková2 GPH 1 22 9 9 9 9 58
4. Šimon Borovský2 GAMČA 1 30 1 8 9 2 3 4 6 57
Patrik Bukovský2 GJH 1 27 3 9 9 9 57
6. Igor Vargovič1 GĽŠTN 1 36 9 2 9 56
7. Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 1 26 9 9 9 53
Vít Hanika4 gymkepler 1 25 9 9 8 2 53
Michal Tomaga2 GJH 1 21 9 9 9 2 2 5 53
10. Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 1 16 9 9 9 9 52
11. Soňa Vasiľová2 GPUK 2 23 9 9 2 8 51
12. Adam Džavoronok4 GPošKE 3 34 6 9 49
13. Martin Bánský4 GFS 1 25 9 2 9 45
14. Jakub Buzalka2 GPovBy 1 17 9 6 9 41
Júlia Mnichová3 GKromp 2 16 9 9 7 41
16. Tomáš Kubrický2 GPošKE 1 20 9 9 38
17. Peter Deván4 ŠpMNDaG 2 19 9 9 37
18. Jana Mária Žeňuchová3 GPH 1 28 8 36
19. Tobiáš Borsík4 GLevic 1 15 9 9 33
Stanislav Barčák3 GVOZA 2 11 3 9 2 0 8 33
21. Jakub Šošovička4 SZScenada 1 15 9 5 2 31
22. Michal Almáši4 GPMKE 1 18 3 9 30
23. Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 19 1 9 29
Jozef Smolár2 GNám 1 13 9 1 2 4 29
25. Alžbeta Klimentová3 GPošKE 1 17 8 1 2 28
Martin Lipka2 ŠpMNDaG 2 17 9 2 28
Michaela Kontrišová2 GJH 1 10 9 7 2 28
28. Radoslav Čársky3 GJH 1 16 9 2 27
29. Jozef Bachniček3 ŠpMNDaG 2 15 9 2 26
30. Martin Pistovčák9zš GAMČA 1 24 24
31. Anamária Šutková3 ŠpMNDaG 2 9 9 5 23
32. Katarína Gersová2 GJH 1 16 3 3 22
Sofia Djurbová2 GJH 1 10 3 9 22
34. Vladimír Slanina2 GPošKE 1 9 9 2 20
35. Peter Kumančík3 GAMČA 1 7 3 8 18
36. Marek Ištok1 GJAR 1 8 9 17
Daniel Dokupil2 ELBA 1 1 8 8 17
38. Adam Kuny3 GLevic 1 16 16
39. Nina Bendulová2 GJH 1 14 1 15
Alex Gašpar1 GSenec 1 6 9 15
41. Natália Banasová3 Leaf 2 0 5 7 2 14
42. Ivan Žemlička2 Iná škola 1 13 13
43. Klaudia Rybárová1 Iná škola 1 12 12
Miroslav Pajger2 GBAS 3 11 1 12
45. Michal Urban4 GAMČA 1 11 11
Veronika Menšíková1 Iná škola 1 0 2 9 11
47. Veronika Vodičková2 GALEJE 1 10 10
Šimon Zemčák2 GKežm 1 10 10
Daniel Medveczky3 GAMČA 2 0 9 1 10
Filip Anger2 GAMČA 1 0 9 0 1 10
51. Matej Repa4 GAMČA 2 9 9
Anna Podmanická2 GVarZA 1 9 9
Filip Poláčik4 GMetBA 1 9 9
Helena Muchová1 gymkepler 1 9 9
Simona Šimočková3 GĽŠTN 1 0 9 9
Ondrej Hacker3 GMA 1 0 9 9
57. Lucia Kleščová2 GPošKE 1 8 0 0 8
Michal Haverlík9zš GAMČA 1 8 8
59. Martin Belluš4 GAMČA 1 6 6
Laura Martinová2 Iná škola 1 3 3 6
Kristína Borovská1 GPošKE 1 0 3 3 0 6
62. Vanesa Ivanková1 GPošKE 1 0 3 2 0 5
63. Martin Gavurník2 GPiešť 1 4 4
64. Tatiana Ihnátová1 GAMČA 1 0 1 2 3
Emma Dožická1 GPošKE 1 0 2 0 1 3
66. Natália Čigašová4 GPošKE 1 2 2
Alica Dományová3 GAMČA 2 2 2
Marianna Andraščíkova9zš GLipan 1 2 2
69. Alexandra Pelánová1 GPošKE 1 0 1 0 1
70. Júlia Csúti1 Iná škola 1 0 0 0
Natália Kleinová1 GPošKE 1 0 0 0
Janka Perháčová1 GPošKE 1 0 0 0
Dominika Hakulinová1 GPošKE 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Marián Kovaľ9zš GAMČA 1 36 9 9 8 9 71
2. Matej Zigo4 ŠpMNDaG 1 27 9 9 4 9 58
Lujza Lea Lavriková2 GPH 1 22 9 9 9 9 58
4. Šimon Borovský2 GAMČA 1 30 1 8 9 2 3 4 6 57
Patrik Bukovský2 GJH 1 27 3 9 9 9 57
6. Igor Vargovič1 GĽŠTN 1 36 9 2 9 56
7. Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 1 26 9 9 9 53
Vít Hanika4 gymkepler 1 25 9 9 8 2 53
Michal Tomaga2 GJH 1 21 9 9 9 2 2 5 53
10. Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 1 16 9 9 9 9 52
11. Martin Bánský4 GFS 1 25 9 2 9 45
12. Jakub Buzalka2 GPovBy 1 17 9 6 9 41
13. Tomáš Kubrický2 GPošKE 1 20 9 9 38
14. Jana Mária Žeňuchová3 GPH 1 28 8 36
15. Tobiáš Borsík4 GLevic 1 15 9 9 33
16. Jakub Šošovička4 SZScenada 1 15 9 5 2 31
17. Michal Almáši4 GPMKE 1 18 3 9 30
18. Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 19 1 9 29
Jozef Smolár2 GNám 1 13 9 1 2 4 29
20. Alžbeta Klimentová3 GPošKE 1 17 8 1 2 28
Michaela Kontrišová2 GJH 1 10 9 7 2 28
22. Radoslav Čársky3 GJH 1 16 9 2 27
23. Martin Pistovčák9zš GAMČA 1 24 24
24. Katarína Gersová2 GJH 1 16 3 3 22
Sofia Djurbová2 GJH 1 10 3 9 22
26. Vladimír Slanina2 GPošKE 1 9 9 2 20
27. Peter Kumančík3 GAMČA 1 7 3 8 18
28. Marek Ištok1 GJAR 1 8 9 17
Daniel Dokupil2 ELBA 1 1 8 8 17
30. Adam Kuny3 GLevic 1 16 16
31. Nina Bendulová2 GJH 1 14 1 15
Alex Gašpar1 GSenec 1 6 9 15
33. Ivan Žemlička2 Iná škola 1 13 13
34. Klaudia Rybárová1 Iná škola 1 12 12
35. Michal Urban4 GAMČA 1 11 11
Veronika Menšíková1 Iná škola 1 0 2 9 11
37. Veronika Vodičková2 GALEJE 1 10 10
Šimon Zemčák2 GKežm 1 10 10
Filip Anger2 GAMČA 1 0 9 0 1 10
40. Anna Podmanická2 GVarZA 1 9 9
Filip Poláčik4 GMetBA 1 9 9
Helena Muchová1 gymkepler 1 9 9
Simona Šimočková3 GĽŠTN 1 0 9 9
Ondrej Hacker3 GMA 1 0 9 9
45. Lucia Kleščová2 GPošKE 1 8 0 0 8
Michal Haverlík9zš GAMČA 1 8 8
47. Martin Belluš4 GAMČA 1 6 6
Laura Martinová2 Iná škola 1 3 3 6
Kristína Borovská1 GPošKE 1 0 3 3 0 6
50. Vanesa Ivanková1 GPošKE 1 0 3 2 0 5
51. Martin Gavurník2 GPiešť 1 4 4
52. Tatiana Ihnátová1 GAMČA 1 0 1 2 3
Emma Dožická1 GPošKE 1 0 2 0 1 3
54. Natália Čigašová4 GPošKE 1 2 2
Marianna Andraščíkova9zš GLipan 1 2 2
56. Alexandra Pelánová1 GPošKE 1 0 1 0 1
57. Júlia Csúti1 Iná škola 1 0 0 0
Natália Kleinová1 GPošKE 1 0 0 0
Janka Perháčová1 GPošKE 1 0 0 0
Dominika Hakulinová1 GPošKE 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level P 2 3 4 5 6 7 8
1. Šimon Borovský2 GAMČA 1 30 8 9 2 3 4 6 57
2. Marián Kovaľ9zš GAMČA 1 30 9 8 9 56
3. Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 1 26 9 9 9 53
4. Soňa Vasiľová2 GPUK 2 23 9 9 2 8 51
5. Michal Tomaga2 GJH 1 21 9 9 2 2 5 46
6. Patrik Bukovský2 GJH 1 18 9 9 9 45
7. Igor Vargovič1 GĽŠTN 1 30 2 9 41
Matej Zigo4 ŠpMNDaG 1 19 9 4 9 41
Júlia Mnichová3 GKromp 2 16 9 9 7 41
Lujza Lea Lavriková2 GPH 1 14 9 9 9 41
11. Peter Deván4 ŠpMNDaG 2 19 9 9 37
12. Tomáš Kubrický2 GPošKE 1 17 9 9 35
Vít Hanika4 gymkepler 1 16 9 8 2 35
Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 1 8 9 9 9 35
15. Tobiáš Borsík4 GLevic 1 15 9 9 33
Stanislav Barčák3 GVOZA 2 11 3 9 2 0 8 33
17. Jana Mária Žeňuchová3 GPH 1 22 8 30
18. Jakub Buzalka2 GPovBy 1 14 6 9 29
19. Martin Lipka2 ŠpMNDaG 2 17 9 2 28
Martin Bánský4 GFS 1 17 2 9 28
21. Michal Almáši4 GPMKE 1 17 9 26
Jozef Bachniček3 ŠpMNDaG 2 15 9 2 26
23. Anamária Šutková3 ŠpMNDaG 2 9 9 5 23
24. Vladimír Slanina2 GPošKE 1 9 9 2 20
25. Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 10 9 19
26. Martin Pistovčák9zš GAMČA 1 15 15
Jozef Smolár2 GNám 1 8 1 2 4 15
28. Natália Banasová3 Leaf 2 0 5 7 2 14
29. Daniel Medveczky3 GAMČA 2 0 9 1 10
30. Matej Repa4 GAMČA 2 9 9
31. Nina Bendulová2 GJH 1 5 1 6
32. Lucia Kleščová2 GPošKE 1 5 0 5
33. Alica Dományová3 GAMČA 2 2 2
34. Martin Gavurník2 GPiešť 1 1 1
# Meno: R. Škola Level P 3 4 5 6 7 8
1. Šimon Borovský2 GAMČA 1 30 9 2 3 4 6 52
2. Adam Džavoronok4 GPošKE 3 34 6 9 49
3. Michal Tomaga2 GJH 1 21 9 2 2 5 39
4. Patrik Bukovský2 GJH 1 18 9 9 36
5. Igor Vargovič1 GĽŠTN 1 21 9 30
Stanislav Barčák3 GVOZA 2 11 9 2 0 8 30
7. Michal Almáši4 GPMKE 1 17 9 26
8. Martin Bánský4 GFS 1 8 9 17
9. Miroslav Pajger2 GBAS 3 11 1 12
10. Šimon Zemčák2 GKežm 1 4 4
# Meno: R. Škola Level P 4 5 6 7 8
1. Adam Džavoronok4 GPošKE 3 34 6 9 49
2. Šimon Borovský2 GAMČA 1 22 2 3 4 6 37
3. Júlia Mnichová3 GKromp 2 16 9 7 32
4. Michal Tomaga2 GJH 1 17 2 2 5 26
5. Stanislav Barčák3 GVOZA 2 10 2 0 8 20
6. Patrik Bukovský2 GJH 1 9 9 18
7. Soňa Vasiľová2 GPUK 2 7 2 8 17
8. Jozef Smolár2 GNám 1 8 2 4 14
9. Katarína Gersová2 GJH 1 7 7
10. Alex Gašpar1 GSenec 1 6 6
11. Šimon Zemčák2 GKežm 1 4 4

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní