# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Martin Fedorko1 GJAR 56 3 9 9 9 7 90
2. Jakub Kliment2 GTajBB 58 7 6 9 9 89
3. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 57 5 9 9 8 88
4. Paulína Dujavová1 GJAR 51 3 9 9 72
Dominik Diňa2 Iná škola 47 4 8 7 6 4 72
6. Samuel Čavoj4 GTajBB 34 9 9 9 9 70
7. Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 38 4 7 8 9 66
8. Daniel Teplan1 SZScenada 49 9 6 64
9. Matej Urban2 GAMČA 36 9 9 9 63
10. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 44 6 9 59
11. Samuel Banas2 Leaf 36 6 9 4 55
12. Ela Vojtková1 GAMČA 29 9 9 6 53
13. Matúš Zelko2 GAMČA 42 7 2 51
Jozef Csipes2 GAMČA 36 9 6 51
Andrea Snopková2 GTajBB 36 1 9 5 51
16. Michaela Valkova2 ZŠČeská 36 6 0 5 47
Martin Kliment1 GPošKE 32 5 9 1 47
Natália Orlejová2 GHumen 32 6 6 3 47
19. Michal Farnbauer2 GAMČA 22 7 9 8 46
20. Lukáš Gáborik2 GTajBB 44 44
Hugo Bartha9zš BiGSuč 37 7 44
22. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 30 7 3 2 1 43
23. Michaela Rosinska2 Iná škola 34 8 42
Barbora Čemanová9zš GPMKE 30 3 7 2 42
25. Radoslav Jochman1 GAlKE 37 37
26. Jozef Mičáň1 GAMČA 25 3 7 1 36
27. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 23 3 9 35
28. Erik Tóth9zš GJH 22 3 7 2 0 0 34
29. Štefan Slavkovský2 GPUK 27 27
30. Lukáš Obermajer2 ŠpMNDaG 11 6 17
Terézia Mareková3 Iná škola 9 8 17
32. Peter Kochelka1 GTajBB 16 16
Martin Andričík2 GPošKE 5 9 2 16
34. Ondrej Kubinec4 GPezin 15 15
Tereza Zuskinová3 GBajkBA 15 15
Patrik Drozdík4 ŠpMNDaG 0 9 6 15
37. Minh Dang Huy1 GJH 9 3 12
38. Martin Bucko2 GAMČA 11 11
39. Matej Haverlík1 GJH 9 9
Daniela Dančejová3 GHMich 9 9
Jakub Šťavina2 GJH 9 9
Daniela Čurillová3 GHumen 0 3 6 9
43. Peter Rodziňák3 GVazBA 7 7
44. Viktor Balan1 GAMČA 6 6
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jonáš Dujava4 SPlPO 67 9 9 9 9 103
2. Jozef Csipes2 GAMČA 65 9 6 5 9 94
3. Matej Hrmo4 GPárNT 63 8 7 6 3 87
4. Tereza Prokopová4 GJH 48 9 9 6 7 79
5. Michaela Ždímalová4 GJH 47 9 7 63
6. Ivan Hudák4 EGLM 48 8 56
7. Jakub Kliment2 GTajBB 36 9 9 54
8. Patrik Rusnák3 GAlKE 28 9 6 43
9. Martin Fedorko1 GJAR 26 9 7 42
10. Ronald Doboš3 GPošKE 41 41
11. Marianna Hronská2 BiGSuč 16 9 8 6 39
12. Matej Urban2 GAMČA 18 9 9 36
13. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 17 9 8 34
14. Dominik Diňa2 Iná škola 22 6 4 32
15. Samuel Čavoj4 GTajBB 9 9 9 27
16. Andrea Snopková2 GTajBB 21 5 26
Michal Farnbauer2 GAMČA 9 9 8 26
18. Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 16 9 25
19. Paulína Dujavová1 GJAR 13 9 22
20. Ivan Čermák4 GSkal 8 6 6 20
21. Patrik Drozdík4 ŠpMNDaG 4 9 6 19
22. Štefan Slavkovský2 GPUK 18 18
Matúš Zelko2 GAMČA 16 2 18
Michaela Rosinska2 Iná škola 10 8 18
25. Lukáš Gáborik2 GTajBB 17 17
Terézia Mareková3 Iná škola 9 8 17
27. Hugo Bartha9zš BiGSuč 16 16
Samuel Banas2 Leaf 12 4 16
29. Marek Jankola4 GTrste 15 15
Ela Vojtková1 GAMČA 0 9 6 15
31. Svetlana Rampašeková3 GPárNT 14 14
Radoslav Jochman1 GAlKE 14 14
Michaela Valkova2 ZŠČeská 9 0 5 14
34. Barbora Čemanová9zš GPMKE 11 2 13
Daniel Teplan1 SZScenada 7 6 13
36. Matej Moško4 GAMČA 12 12
37. Natália Orlejová2 GHumen 8 3 11
38. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 0 9 9
39. Jozef Mičáň1 GAMČA 7 1 8
40. Martin Kliment1 GPošKE 6 1 7
Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 4 2 1 7
42. Erik Tóth9zš GJH 5 0 0 5
43. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 4 4
44. Martin Andričík2 GPošKE 0 2 2
45. Peter Kochelka1 GTajBB 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní