Koniec kola: 1. jún 2020 23:59
16 hodín
# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Erik Tóth1 GJH 50 50
2. Matej Kliment2 Leaf 48 48
Alica Dományová9zš GAMČA 48 48
4. Peter Rajský9zš GJH 46 46
5. Natália Banasová9zš GPiešť 41 41
6. Timotej Sinkovic1 GAMČA 38 38
7. Barbora Čemanová1 GPMKE 36 36
Martin Kliment2 GPošKE 36 36
9. Filip Prutkay9zš GAMČA 34 34
10. Marek Sliva1 SŠdLS BA 33 33
Paulína Dujavová2 GJAR 33 33
12. Renáta Klimanová4 GJGT 32 32
13. Daniel Medveczky9zš GAMČA 31 31
14. Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 30 30
15. Matúš Jakuboc2 GHMich 29 29
16. Juraj Jánošík4 GJGT 27 27
17. Martin Belluš1 GAMČA 26 26
Bruno Boczek8zš GALEJE 26 26
19. Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 25 25
20. Juraj Pavolko1 GHMich 24 24
Samuel Vaško1 GJH 24 24
Uršuľa Mária Kossaczká9zš GAMČA 24 24
23. Martin Opat3 GĽŠTN 23 ? ? 23
Samuel Stanek2 GAMČA 23 23
Adrián Laco1 GLipMi 23 23
26. Peter Kochelka2 GJGT 21 21
27. Miroslav Macko4 Leaf 20 20
Michal Urban1 GAMČA 20 20
29. Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 17 17
30. Štefan Slavkovský3 GPUK 16 16
31. Jozef Mičáň2 GAMČA 15 15
32. Matúš Pálka1 GAMČA 14 14
33. Dominika Krivdová2 GAMČA 13 13
34. Peter Kumančík9zš GAMČA 11 11
35. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 9 9
Matej Repa1 GAMČA 9 9
Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 9 9
Jiří Kalvoda3 GKJBrn 9 9
39. Patrik Kočan3 Iná škola 7 7
40. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 5 5
Ela Vojtková2 GAMČA 5 5
42. Ján Mederly1 GLevic 4 4
Timea Gertler1 GJH 4 4
Adam Džavoronok1 GPošKE 4 4
45. Terézia Gurová3 Leaf 3 3
Barbora Novosadová2 PiaGTN 3 3
47. Martin Starovič4 ŠpMNDaG 2 2
48. Ján Mederly1 zsmrsle 0 ? ? ? 0
Martin Štěpánek1 GJH 0 ? ? ? 0
Emília Polakovičová6zš SŠdLS BA 0 ? ? ? ? ? 0
Koniec kola: 1. jún 2020 23:59
16 hodín
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Ronald Doboš4 GPošKE 55 55
2. Jakub Kliment3 GJGT 51 51
3. Jozef Csipes3 GAMČA 49 49
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 49 49
5. Paulína Dujavová2 GJAR 46 46
Martin Opat3 GĽŠTN 46 ? ? ? ? 46
7. Samuel Banas3 Leaf 39 39
8. Patrik Rusnák4 GALEJE 38 38
9. Miroslav Macko4 Leaf 29 29
Štefan Slavkovský3 GPUK 29 29
11. Peter Rajský9zš GJH 27 27
12. Adam Džavoronok1 GPošKE 26 26
13. Peter Kochelka2 GJGT 24 24
Matúš Zelko3 GAMČA 24 24
15. Erik Tóth1 GJH 23 23
16. Matej Kliment2 Leaf 21 21
17. Michal Horanský4 ŠpMNDaG 19 19
18. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 15 15
Jozef Mičáň2 GAMČA 15 15
20. Matej Urban3 GAMČA 13 13
Renáta Klimanová4 GJGT 13 13
Barbora Čemanová1 GPMKE 13 13
Uršuľa Mária Kossaczká9zš GAMČA 13 13
24. Natália Banasová9zš GPiešť 12 12
Juraj Jánošík4 GJGT 12 12
26. Adam Benjamin Plšek1 GPriev 11 11
Martin Kliment2 GPošKE 11 11
28. Alica Dományová9zš GAMČA 10 10
29. Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 9 9
30. Dominika Krivdová2 GAMČA 7 7
31. Martin Belluš1 GAMČA 6 6
Adrián Laco1 GLipMi 6 6
33. Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 5 5
Ela Vojtková2 GAMČA 5 5
Matúš Jakuboc2 GHMich 5 5
Daniel Medveczky9zš GAMČA 5 5
37. Samuel Vaško1 GJH 4 4
Timotej Sinkovic1 GAMČA 4 4
39. Michal Farnbauer3 GAMČA 3 3
Marek Sliva1 SŠdLS BA 3 3
Michaela Valkova3 ZŠČeská 3 3
42. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 2 2
Terézia Gurová3 Leaf 2 2
Martin Starovič4 ŠpMNDaG 2 2
Michal Urban1 GAMČA 2 2
Ján Mederly1 GLevic 2 2
Patrik Kočan3 Iná škola 2 2
48. Andrea Snopková3 GJGT 0 0
Barbora Novosadová2 PiaGTN 0 0
Ján Mederly1 zsmrsle 0 ? ? 0
Martin Štěpánek1 GJH 0 ? 0
Emília Polakovičová6zš SŠdLS BA 0 ? ? 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní