# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Barbora Barančíková2 ŠpMNDaG 9 9 8 9 35
2. Ronald Doboš2 GPošKE 0 9 9 9 4 31
3. Jakub Pravda2 ŠpMNDaG 9 9 9 2 29
4. Jakub Kliment1 GTajBB 9 9 9 1 28
5. Timea Szöllősová2 GAMČA 9 9 9 27
Jozef Csipes1 GAMČA 8 7 1 9 3 27
7. Paľko Šimkovič1 GPUK 8 9 9 26
Martin Polyácsko1 GAlKE 7 9 9 1 26
Matej Urban1 GAMČA 9 9 8 26
10. Marek Horňák3 GPárNT 9 9 7 0 25
11. Alex Chudíc2 ŠpMNDaG 9 7 8 24
12. Filip Jozefov3 GDVran 9 3 9 1 22
Matúš Zelko1 GAMČA 7 7 1 7 22
14. Hana Kluvancová2 GPárNT 9 9 2 20
Jana Uhrinová3 BiGSuč 9 9 2 20
Svetlana Rampašeková2 GPárNT 9 9 2 20
17. Samuel Banas1 Leaf 8 9 1 1 19
Tatiana Vargicová3 GJH 0 9 1 9 19
19. Róbert Jurčo3 GĽŠTN 9 9 18
Matej Hrmo3 GPárNT 9 9 18
Marcel Palaj3 GHroZV 9 9 18
Michaela Valkova1 Súkromná ZŠ Česká 10, Bratislava-Nové Mesto 9 7 2 0 18
Tereza Prokopová3 GJH 9 9 18
Samuel Krajči3 GAlKE 9 9 18
Michal Horanský2 ŠpMNDaG 9 9 18
Kristína Grolmusová2 BiGSuč 9 9 18
27. Marianna Hronská1 BiGSuč 9 1 7 17
Kristián Šalata4 GHMich 8 9 17
Jonáš Dujava3 SPlPO 8 9 17
30. Michaela Rusnáková1 GAlKE 7 9 16
Lenka Hake1 GAlKE 4 9 3 16
32. Martin Števko3 GAlKE 6 9 15
33. Peter Kochelka9zš GTajBB 5 7 1 0 13
Matej Moško3 GAMČA 9 3 1 13
Marek Jankola3 GTrste 9 4 13
Laura Džuganová1 PiaGTN 4 9 0 13
37. Samuel Šulgan1 GPiešť 3 9 0 0 12
38. Ivana Mečárová1 Iná škola 4 7 11
Patrik Rusnák2 GAlKE 9 1 1 11
Tomáš Červeň4 GTótMT 9 2 11
41. Karin Demková2 GJH 9 1 0 10
Michaela Ždímalová3 GJH 9 1 10
Jana Švrčková4 GSenic 9 1 10
Ivan Čermák3 GSkal 9 1 10
Dominik Diňa1 Iná škola 4 3 1 2 0 10
46. Viktor Balan9zš GAMČA 9 0 9
Jozef Číž3 GJH 9 9
Andrea Snopková1 GTajBB 7 2 0 9
Bohdan Jóža3 GJH 9 0 9
Lukáš Obermajer1 ŠpMNDaG 9 0 9
Viktória Mária Bánovská3 ŠpMNDaG 9 9
Ivan Hudák3 EGLM 9 0 9
Marián Kravec2 GHMich 0 9 9
54. Filip Výrostko3 GDVran 5 3 0 8
55. Emil Lelák3 GJAR 7 0 7
Michal Farnbauer1 GAMČA 7 7
Mária Polačková3 GVOZA 7 7
58. Lívia Čerešňová1 ŠpMNDaG 6 0 6
Michal Lelák3 GJAR 6 0 6
Jaroslav Melega1 Iná škola 6 0 0 0 0 6
61. Nina Hanesová1 SPŠSM 5 0 0 5
62. Jozef Bednár2 GDVran 0 2 1 0 1 4
63. Sebastián Dohnány4 GVazBA 3 3
Matej Krásny3 ŠpMNDaG 3 3
65. Sára Kuťková4 GAMČA 2 2
Tomáš Janeta3 Iná škola 2 2
67. Renáta Klimanová2 GTajBB 0 0 1 0 1
68. Rastislav Sihelský3 ŠpMNDaG 0 0 0
Tomáš Ganz2 ŠpMNDaG 0 0 0
Jakub Růžička3 Iná škola 0 0
Jakub Lušnák4 SKABA 0 0
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Michaela Leinwatherová4 GVazBA 9 9 9 9 36
Tereza Prokopová3 GJH 9 9 9 9 36
3. Róbert Jurčo3 GĽŠTN 9 9 9 7 34
Peter Onduš4 ŠpMNDaG 9 9 9 7 34
5. Jonáš Dujava3 SPlPO 8 9 9 7 33
6. Matej Hrmo3 GPárNT 9 9 5 9 32
Matej Novota4 GFABA 9 9 5 9 32
Šimon Pajger4 GVOZA 9 9 5 9 32
9. Martin Števko3 GAlKE 6 9 9 7 31
Katarína Dančejová4 GHMich 9 6 9 7 31
Marek Jankola3 GTrste 9 4 9 9 31
12. Kristián Šalata4 GHMich 8 9 9 3 29
13. Ivan Čermák3 GSkal 9 1 9 9 28
14. Michaela Ždímalová3 GJH 9 1 8 9 27
Tomáš Červeň4 GTótMT 9 2 9 7 27
16. Michal Horanský2 ŠpMNDaG 9 9 5 1 24
17. Bohdan Jóža3 GJH 9 0 9 5 23
18. Katarína Častulíková4 GBajkBA 7 2 5 7 21
19. Jozef Číž3 GJH 9 9 18
Sára Kuťková4 GAMČA 2 9 7 18
Ivan Hudák3 EGLM 9 0 5 4 18
Tatiana Vargicová3 GJH 9 9 18
23. Barbora Barančíková2 ŠpMNDaG 8 9 17
24. Tomáš Švihorík4 GPárNT 9 1 6 16
25. Jana Švrčková4 GSenic 9 1 5 15
26. Jakub Růžička3 Iná škola 0 9 5 14
27. Ronald Doboš2 GPošKE 9 4 13
28. Sebastián Dohnány4 GVazBA 3 9 12
Jozef Csipes1 GAMČA 9 3 12
30. Emil Lelák3 GJAR 7 0 4 0 11
Mária Polačková3 GVOZA 7 4 11
Jakub Pravda2 ŠpMNDaG 9 2 11
33. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 4 0 6 0 10
Michal Lelák3 GJAR 6 0 4 0 10
Patrik Drozdík3 GJH 9 1 10
Filip Jozefov3 GDVran 9 1 10
37. Timea Szöllősová2 GAMČA 9 9
Viktória Mária Bánovská3 ŠpMNDaG 9 9
Kristína Grolmusová2 BiGSuč 9 9
40. Matej Krásny3 ŠpMNDaG 3 5 8
Alex Chudíc2 ŠpMNDaG 8 8
42. Marianna Hronská1 BiGSuč 7 7
Marek Horňák3 GPárNT 7 0 7
Matúš Zelko1 GAMČA 7 7
45. Andrea Snopková1 GTajBB 2 0 4 6
46. Filip Výrostko3 GDVran 3 0 3
47. Hana Kluvancová2 GPárNT 2 2
Jana Uhrinová3 BiGSuč 2 2
Svetlana Rampašeková2 GPárNT 2 2
Tomáš Janeta3 Iná škola 2 2
Dominik Diňa1 Iná škola 2 0 2
52. Jakub Kliment1 GTajBB 1 1
Matej Moško3 GAMČA 1 1
Patrik Rusnák2 GAlKE 1 1
Jozef Bednár2 GDVran 0 1 1
Samuel Banas1 Leaf 1 1
Martin Polyácsko1 GAlKE 1 1
Renáta Klimanová2 GTajBB 1 0 1
59. Peter Kochelka9zš GTajBB 0 0
Viktor Balan9zš GAMČA 0 0
Lívia Čerešňová1 ŠpMNDaG 0 0
Karin Demková2 GJH 0 0
Samuel Mintál4 GJH 0 0
Jaroslav Melega1 Iná škola 0 0 0
Lukáš Obermajer1 ŠpMNDaG 0 0
Tomáš Ganz2 ŠpMNDaG 0 0
Michaela Valkova1 Súkromná ZŠ Česká 10, Bratislava-Nové Mesto 0 0
Nina Hanesová1 SPŠSM 0 0
Samuel Šulgan1 GPiešť 0 0
Laura Džuganová1 PiaGTN 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.