# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Barbora Barančíková2 ŠpMNDaG 35 9 4 7 9 64
2. Matej Urban1 GAMČA 26 9 9 9 9 62
3. Jakub Pravda2 ŠpMNDaG 29 9 2 9 9 58
4. Jozef Csipes1 GAMČA 27 7 9 5 3 9 57
5. Samuel Banas1 Leaf 19 9 9 6 9 52
6. Jakub Kliment1 GTajBB 28 9 2 3 9 51
7. Timea Szöllősová2 GAMČA 27 9 4 9 49
Ronald Doboš2 GPošKE 31 9 9 49
9. Filip Jozefov3 GDVran 22 9 2 3 9 45
Alex Chudíc2 ŠpMNDaG 24 9 4 8 45
11. Martin Polyácsko1 GAlKE 26 3 9 1 5 44
12. Paľko Šimkovič1 GPUK 26 9 7 42
Marianna Hronská1 BiGSuč 17 9 1 6 9 42
14. Matej Moško3 GAMČA 13 9 6 4 6 38
15. Tereza Prokopová3 GJH 18 9 9 36
Samuel Krajči3 GAlKE 18 9 9 36
Tatiana Vargicová3 GJH 19 1 1 6 9 36
18. Matúš Zelko1 GAMČA 22 9 0 4 35
19. Kristián Šalata4 GHMich 17 8 9 34
Michal Horanský2 ŠpMNDaG 18 7 9 34
21. Jonáš Dujava3 SPlPO 17 6 9 32
22. Patrik Rusnák2 GAlKE 11 9 2 9 31
23. Hana Kluvancová2 GPárNT 20 9 1 30
Matej Hrmo3 GPárNT 18 3 9 30
Svetlana Rampašeková2 GPárNT 20 9 1 30
26. Michaela Rusnáková1 GAlKE 16 0 0 4 9 29
27. Martin Števko3 GAlKE 15 4 9 28
28. Lenka Hake1 GAlKE 16 9 2 27
Marcel Palaj3 GHroZV 18 5 4 27
Štefan Slavkovský1 GPUK 0 0 9 9 9 27
31. Lukáš Gáborik1 GTajBB 0 9 8 9 26
Bohdan Jóža3 GJH 9 8 9 26
Peter Kochelka9zš GTajBB 13 0 7 1 3 2 26
34. Marek Horňák3 GPárNT 25 25
Jana Uhrinová3 BiGSuč 20 3 2 25
36. Emil Lelák3 GJAR 7 8 9 24
Michal Lelák3 GJAR 6 9 9 24
38. Tomáš Červeň4 GTótMT 11 7 5 23
39. Michaela Valkova1 Súkromná ZŠ Česká 10, Bratislava-Nové Mesto 18 0 1 3 22
Marek Jankola3 GTrste 13 6 3 22
41. Michaela Ždímalová3 GJH 10 1 9 20
Ivan Čermák3 GSkal 10 6 4 20
43. Filip Výrostko3 GDVran 8 9 1 1 19
44. Dominik Diňa1 Iná škola 10 0 0 8 18
Róbert Jurčo3 GĽŠTN 18 18
Kristína Grolmusová2 BiGSuč 18 18
Maroš Studenič1 GJH 0 0 9 9 18
48. Lukáš Obermajer1 ŠpMNDaG 9 0 0 2 6 17
49. Tomáš Ganz2 ŠpMNDaG 0 5 2 9 16
50. Laura Džuganová1 PiaGTN 13 0 0 2 15
Lívia Čerešňová1 ŠpMNDaG 6 0 9 15
Andrea Snopková1 GTajBB 9 0 3 2 1 15
53. Jakub Hluško3 ŠpMNDaG 0 4 9 13
Karin Demková2 GJH 10 0 0 2 1 13
55. Nina Hanesová1 SPŠSM 5 5 0 2 12
Samuel Šulgan1 GPiešť 12 0 12
57. Klára Hricová1 GPošKE 0 9 2 11
Ivana Mečárová1 Iná škola 11 0 0 11
Sára Kuťková4 GAMČA 2 9 11
60. Jana Švrčková4 GSenic 10 10
61. Viktória Mária Bánovská3 ŠpMNDaG 9 9
Martin Bucko1 GAMČA 0 0 0 9 9
Ivan Hudák3 EGLM 9 9
Jozef Číž3 GJH 9 9
Matej Bašista1 zsfiskk 0 0 9 9
Marián Kravec2 GHMich 9 9
Patrik Drozdík3 GJH 0 9 9
Viktor Balan9zš GAMČA 9 9
69. Michal Farnbauer1 GAMČA 7 7
Mária Polačková3 GVOZA 7 7
71. Jaroslav Melega1 Iná škola 6 6
72. Jozef Bednár2 GDVran 4 4
73. Renáta Klimanová2 GTajBB 1 0 2 3
Sebastián Dohnány4 GVazBA 3 3
Matej Krásny3 ŠpMNDaG 3 3
76. Tomáš Janeta3 Iná škola 2 2
77. Katarína Tanzerová9zš GJH 0 0 1 1
78. Jakub Lušnák4 SKABA 0 0
Jakub Růžička3 Iná škola 0 0
Rastislav Sihelský3 ŠpMNDaG 0 0
Martin Kollarovič1 ŠpMNDaG 0 0 0
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Michaela Leinwatherová4 GVazBA 36 9 9 9 9 72
Tereza Prokopová3 GJH 36 9 9 9 9 72
3. Peter Onduš4 ŠpMNDaG 34 9 9 9 7 68
4. Šimon Pajger4 GVOZA 32 5 9 9 9 64
5. Jonáš Dujava3 SPlPO 33 6 9 9 6 63
6. Matej Novota4 GFABA 32 6 9 9 4 60
7. Matej Hrmo3 GPárNT 32 3 9 9 6 59
8. Kristián Šalata4 GHMich 29 8 9 6 6 58
9. Martin Števko3 GAlKE 31 4 9 5 6 55
10. Katarína Dančejová4 GHMich 31 9 5 6 51
Ivan Čermák3 GSkal 28 6 4 7 6 51
12. Bohdan Jóža3 GJH 23 8 9 4 6 50
13. Michal Horanský2 ŠpMNDaG 24 7 9 9 0 49
14. Michaela Ždímalová3 GJH 27 1 9 4 6 47
Marek Jankola3 GTrste 31 6 3 6 1 47
16. Tomáš Červeň4 GTótMT 27 7 5 5 0 44
17. Tomáš Švihorík4 GPárNT 16 8 9 4 6 43
18. Tatiana Vargicová3 GJH 18 6 9 9 0 42
19. Sára Kuťková4 GAMČA 18 9 5 6 38
20. Katarína Častulíková4 GBajkBA 21 5 1 4 6 37
21. Emil Lelák3 GJAR 11 8 9 1 6 35
Michal Lelák3 GJAR 10 9 9 1 6 35
23. Róbert Jurčo3 GĽŠTN 34 34
24. Barbora Barančíková2 ŠpMNDaG 17 7 9 33
25. Jakub Pravda2 ŠpMNDaG 11 9 9 29
26. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 10 7 8 25
27. Jozef Csipes1 GAMČA 12 3 9 24
28. Marianna Hronská1 BiGSuč 7 6 9 22
Filip Jozefov3 GDVran 10 3 9 22
30. Sebastián Dohnány4 GVazBA 12 9 0 21
31. Patrik Drozdík3 GJH 10 9 19
32. Jozef Číž3 GJH 18 18
Timea Szöllősová2 GAMČA 9 9 18
Ivan Hudák3 EGLM 18 18
35. Alex Chudíc2 ŠpMNDaG 8 8 16
36. Jana Švrčková4 GSenic 15 15
37. Jakub Růžička3 Iná škola 14 14
38. Ronald Doboš2 GPošKE 13 13
Jakub Hluško3 ŠpMNDaG 0 4 9 13
Juraj Vasek4 GTótMT 0 5 4 4 0 13
Jakub Kliment1 GTajBB 1 3 9 13
42. Mária Polačková3 GVOZA 11 11
Matúš Zelko1 GAMČA 7 4 11
Matej Moško3 GAMČA 1 4 6 11
45. Patrik Rusnák2 GAlKE 1 9 10
Samuel Banas1 Leaf 1 9 10
Dominik Diňa1 Iná škola 2 8 10
48. Matej Urban1 GAMČA 0 9 9
Martin Bucko1 GAMČA 0 9 9
Lukáš Gáborik1 GTajBB 0 9 9
Matej Bašista1 zsfiskk 0 9 9
Štefan Slavkovský1 GPUK 0 9 9
Tomáš Ganz2 ŠpMNDaG 0 9 9
Michaela Rusnáková1 GAlKE 0 9 9
Samuel Krajči3 GAlKE 0 9 9
Kristína Grolmusová2 BiGSuč 9 9
Viktória Mária Bánovská3 ŠpMNDaG 9 9
58. Matej Krásny3 ŠpMNDaG 8 8
59. Marek Horňák3 GPárNT 7 7
Andrea Snopková1 GTajBB 6 1 7
61. Martin Polyácsko1 GAlKE 1 5 6
Lukáš Obermajer1 ŠpMNDaG 0 6 6
63. Peter Kochelka9zš GTajBB 0 3 2 5
Klára Hricová1 GPošKE 0 5 5
65. Filip Výrostko3 GDVran 3 1 4
Marcel Palaj3 GHroZV 0 4 4
67. Karin Demková2 GJH 0 2 1 3
Michaela Valkova1 Súkromná ZŠ Česká 10, Bratislava-Nové Mesto 0 3 3
69. Hana Kluvancová2 GPárNT 2 2
Jana Uhrinová3 BiGSuč 2 2
Svetlana Rampašeková2 GPárNT 2 2
Tomáš Janeta3 Iná škola 2 2
73. Jozef Bednár2 GDVran 1 1
Renáta Klimanová2 GTajBB 1 1
75. Viktor Balan9zš GAMČA 0 0
Nina Hanesová1 SPŠSM 0 0
Samuel Šulgan1 GPiešť 0 0
Samuel Mintál4 GJH 0 0
Laura Džuganová1 PiaGTN 0 0
Jaroslav Melega1 Iná škola 0 0
Lívia Čerešňová1 ŠpMNDaG 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.