# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 28 1 7 9 9 54
2. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 23 3 6 5 9 46
3. Erik Tóth9zš GJH 31 2 2 9 44
4. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 24 2 3 5 9 43
5. Andrea Snopková2 GTajBB 25 3 5 9 42
6. Matej Urban2 GAMČA 26 8 7 0 41
Matej Kliment1 Leaf 26 8 7 41
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 24 3 9 5 41
9. Matúš Zelko2 GAMČA 18 8 9 4 39
10. Martin Kliment1 GPošKE 25 2 1 5 5 38
Jozef Mičáň1 GAMČA 19 1 9 4 5 38
Hugo Bartha9zš BiGSuč 18 2 7 4 7 38
13. Dominik Diňa2 Iná škola 22 0 1 5 4 5 37
14. Viktor Balan1 GAMČA 18 8 9 35
Paulína Dujavová1 GJAR 17 9 9 35
Terézia Gurová2 Leaf 15 3 6 4 7 35
Ela Vojtková1 GAMČA 15 8 5 7 35
18. Nina Hanesová2 SPŠSM 16 3 6 5 4 34
Samuel Vaško9zš GJH 15 3 2 5 4 7 34
20. Peter Kochelka1 GTajBB 9 8 5 9 31
21. Barbora Čemanová9zš GPMKE 20 1 4 5 30
Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 18 8 3 1 30
23. Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 19 5 4 28
Natália Orlejová2 GHumen 6 0 8 7 7 28
25. Martin Belluš9zš GAMČA 21 1 4 26
26. Michal Farnbauer2 GAMČA 12 8 4 24
27. Katarína Vosovičová2 GPUK 0 8 8 7 23
28. Nela Danovska1 ŠpMNDaG 21 21
29. Matej Repa9zš GAMČA 18 2 20
30. Minh Dang Huy1 GJH 18 18
Marcel Polák3 Iná škola 18 18
32. Štefan Slavkovský2 GPUK 9 3 5 17
Ondrej Kubinec4 GPezin 9 8 17
34. Timea Szöllősová3 GAMČA 0 8 7 15
Maximilián Pándy1 GPošKE 0 2 1 5 7 15
36. Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 14 14
Michaela Valkova2 ZŠČeská 0 5 9 14
38. Jakub Šťavina2 GJH 12 12
39. Michaela Rosinská2 Iná škola 11 11
40. Daniel Teplan1 SZScenada 7 3 10
41. Benedikt Farkaš2 Leaf 9 9
42. Martin Bucko2 GAMČA 0 0 3 5 8
43. Maroš Studenič2 GJH 6 6
44. Renáta Klimanová3 GTajBB 4 4
Adam Agner1 GJH 3 1 0 4
Tomáš Proks9zš GAlKE 0 2 2 4
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jonáš Dujava4 SPlPO 36 9 9 9 9 72
2. Tereza Prokopová4 GJH 27 7 9 9 9 61
3. Jakub Kliment2 GTajBB 29 7 9 3 9 57
4. Jozef Csipes2 GAMČA 30 6 2 9 9 56
5. Marianna Hronská2 BiGSuč 27 9 7 9 52
6. Michaela Ždímalová4 GJH 26 5 9 9 49
7. Matej Hrmo4 GPárNR 24 6 9 9 48
8. Michal Horanský3 ŠpMNDaG 27 9 9 45
9. Svetlana Rampašeková3 GPárNR 17 8 9 9 43
10. Patrik Rusnák3 GAlKE 17 5 9 9 40
11. Samuel Čavoj4 GTajBB 12 6 9 9 36
12. Samuel Banas2 Leaf 17 5 9 3 34
13. Matej Moško4 GAMČA 14 9 9 32
14. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 13 9 9 31
15. Andrea Snopková2 GTajBB 15 5 9 29
16. Bohdan Jóža4 GJH 0 9 9 9 27
17. Paulína Dujavová1 GJAR 8 9 9 26
18. Matej Kliment1 Leaf 9 8 7 24
19. Ela Vojtková1 GAMČA 11 5 7 23
20. Erik Tóth9zš GJH 13 9 22
21. Terézia Gurová2 Leaf 10 4 7 21
Jozef Číž4 GJH 9 9 3 21
23. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 15 5 20
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 11 5 4 20
25. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 8 9 17
Barbora Čemanová9zš GPMKE 8 4 5 17
27. Dominik Diňa2 Iná škola 7 4 5 16
Jozef Mičáň1 GAMČA 7 4 5 16
29. Michaela Valkova2 ZŠČeská 0 5 9 14
Natália Orlejová2 GHumen 0 7 7 14
31. Martin Kliment1 GPošKE 8 5 13
Nina Hanesová2 SPŠSM 4 5 4 13
Samuel Vaško9zš GJH 2 4 7 13
34. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 3 9 12
35. Hugo Bartha9zš BiGSuč 0 4 7 11
36. Matej Urban2 GAMČA 9 0 9
Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 9 9
Barbora Barančíková3 ŠpMNDaG 0 9 9
Viktor Balan1 GAMČA 0 9 9
Peter Kochelka1 GTajBB 0 9 9
41. Michaela Rosinská2 Iná škola 7 7
Michal Farnbauer2 GAMČA 3 4 7
Matúš Zelko2 GAMČA 3 4 7
Martin Belluš9zš GAMČA 3 4 7
Timea Szöllősová3 GAMČA 0 7 7
Katarína Vosovičová2 GPUK 0 7 7
Maximilián Pándy1 GPošKE 0 7 7
48. Nela Danovska1 ŠpMNDaG 6 6
49. Benedikt Farkaš2 Leaf 5 5
Štefan Slavkovský2 GPUK 0 5 5
51. Renáta Klimanová3 GTajBB 4 4
52. Jakub Šťavina2 GJH 3 3
53. Adam Agner1 GJH 0 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.