Výsledky sú predbežné.
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Ondřej Knopp3 GZbPra 57 4 8 9 7 85
2. Vít Beran3 MasarGym 43 9 8 9 7 76
3. Michaela Leinwatherová3 GVazBA 56 5 7 0 7 75
4. Šimon Pajger3 GVOZA 51 7 3 4 65
5. Paulína Smolárová3 ŠpMNDaG 34 4 6 7 51
6. Veronika Turčanová3 Iná škola 33 7 6 46
7. Katarína Častulíková3 GBajkBA 30 8 3 0 4 45
8. Matej Hrmo2 GPárNT 31 4 8 43
Peter Onduš3 ŠpMNDaG 29 7 7 0 43
10. Katarína Dančejová3 GHMich 28 7 0 6 41
Matej Novota3 GFABA 32 5 4 41
12. Michal Kajan1 GBajkBA 20 4 8 2 6 40
13. Tomáš Švihorík3 GPárNT 23 7 2 0 3 35
14. Juraj Vasek3 GTótMT 31 3 34
15. Kristián Šalata3 GHMich 27 6 33
Marián Poturnay2 GPiešť 21 5 7 33
17. Dávid Mišiak2 GJH 25 7 32
18. Filip Čermák3 GJH 30 30
19. Eliška Macáková6zš SZScenada 16 3 8 0 2 29
20. Martina Šuchová3 GPárNT 16 4 3 4 27
Miroslav Holý3 GPárNT 17 5 1 4 27
22. Marek Jankola2 GTrste 19 5 2 26
Ivan Čermák2 GSkal 14 7 5 26
24. Andrej Fukas3 GTrste 15 2 8 25
Adam Šánta2 GJH 21 4 25
Bohdan Jóža2 GJH 17 3 5 25
Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 12 5 8 25
28. Jonáš Dujava2 SPlPO 17 7 24
Kristína Grolmusová1 BiGSuč 14 6 4 24
30. Jozef Číž2 GJH 16 3 19
Matej Moško2 GAMČA 11 3 5 19
32. Dominik Fronc2 GCM 14 4 18
Tereza Prokopová2 GJH 9 4 5 18
34. Samuel Mintál3 GJH 10 7 17
Michaela Ždímalová2 GJH 8 5 4 17
Juraj Jankola3 GTrste 9 4 4 17
37. Zuzana Világiová4 GJH 11 3 2 16
Jakub Pravda1 ŠpMNDaG 8 8 16
39. Michal Horanský1 ŠpMNDaG 10 5 15
40. Jozef Sičár1 GSSV 10 4 14
41. Marianna Hronská1 BiGSuč 10 3 13
Patrik Rusnák1 GAlKE 8 3 2 13
Matej Krásny2 ŠpMNDaG 4 5 4 13
44. Martin Števko2 GAlKE 9 3 12
45. Terézia Mareková1 Iná škola 8 3 11
46. Adam Zeman2 GJH 5 5 10
47. Jana Sadovska3 ŠpMNDaG 9 9
48. Jakub Hluško2 ŠpMNDaG 0 8 8
49. Barbora Barančíková1 ŠpMNDaG 3 4 7
Diana Burianová3 BiGSuč 7 7
51. Adam Chalúpek1 GAMČA 6 6
Monika Machalová2 GJH 6 6
Ondrej Tomasik1 Iná škola 6 0 6
Miloš Mičík1 BiGSuč 6 6
Erik Scholcz2 GŠkSNV 6 6
Andrej Genčur1 Iná škola 6 6
Katarína Karáseková1 BiGSuč 6 6
58. Alena Gáborová3 GTótMT 5 5
59. Michaela Bobeničová2 GPošKE 4 4
Patrik Drozdík2 GJH 4 4
Erika Klčová2 Iná škola 4 4
Viktória Mária Bánovská2 ŠpMNDaG 1 3 4
63. Lucia Tóthová1 ŠpMNDaG 1 2 3
64. Georgios Somarakis3 SDubn 2 2
65. Karin Ghirbaková2 GAMČA 0 0
Renáta Klimanová1 GTajBB 0 0
Matúš Tamáši2 Iná škola 0 0
Zuzana Vrábeľová2 GLuč 0 0
Výsledky sú predbežné.
# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Matej Hrmo2 GPárNT 62 1 9 4 8 84
2. Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 52 9 7 4 5 8 81
3. Eliška Macáková6zš SZScenada 53 7 0 9 3 8 80
Kristína Grolmusová1 BiGSuč 52 9 3 9 6 4 80
5. Dávid Mišiak2 GJH 56 0 4 9 7 76
6. Michal Kajan1 GBajkBA 47 6 3 9 4 8 74
Kristián Šalata3 GHMich 55 7 6 6 74
Michal Horanský1 ŠpMNDaG 45 8 7 9 5 74
9. Marek Jankola2 GTrste 47 5 8 5 2 67
10. Jonáš Dujava2 SPlPO 48 5 6 7 66
Marián Poturnay2 GPiešť 44 4 6 5 7 66
12. Jozef Sičár1 GSSV 40 4 8 5 4 61
13. Jakub Pravda1 ŠpMNDaG 32 7 7 6 8 60
Tereza Prokopová2 GJH 36 6 9 4 5 60
15. Bohdan Jóža2 GJH 44 1 6 3 5 59
16. Ivan Čermák2 GSkal 30 8 8 7 5 58
17. Adam Šánta2 GJH 39 8 6 4 57
18. Michaela Ždímalová2 GJH 30 9 6 5 4 54
19. Marianna Hronská1 BiGSuč 38 3 3 6 3 53
20. Andrej Fukas3 GTrste 35 3 3 2 8 51
Lucia Tóthová1 ŠpMNDaG 32 7 3 7 2 51
22. Martin Števko2 GAlKE 40 0 0 5 3 48
Terézia Mareková1 Iná škola 36 2 2 5 3 48
24. Dominik Fronc2 GCM 34 3 4 4 45
25. Juraj Jankola3 GTrste 29 4 2 4 4 43
Ondřej Knopp3 GZbPra 31 4 8 43
27. Matej Krásny2 ŠpMNDaG 27 6 0 5 4 42
28. Jozef Číž2 GJH 32 6 3 41
Matej Moško2 GAMČA 28 0 1 4 3 5 41
30. Vít Beran3 MasarGym 23 9 8 40
Barbora Barančíková1 ŠpMNDaG 26 7 3 0 4 40
32. Patrik Rusnák1 GAlKE 25 2 3 6 3 2 39
33. Monika Machalová2 GJH 33 33
34. Andrej Genčur1 Iná škola 31 31
35. Ondrej Tomasik1 Iná škola 19 3 6 0 28
36. Adam Zeman2 GJH 18 0 3 0 5 26
37. Viktória Mária Bánovská2 ŠpMNDaG 15 1 4 3 23
38. Marián Kravec1 GHMich 15 5 0 20
Erik Scholcz2 GŠkSNV 20 20
40. Patrik Drozdík2 GJH 19 19
41. Marcel Palaj2 GHroZV 18 18
42. Jakub Hluško2 ŠpMNDaG 9 8 17
43. Lukáš Obermajer9zš ŠpMNDaG 16 16
44. Samuel Novák1 GPošKE 14 14
45. Erika Klčová2 Iná škola 13 13
Matej Vojtek1 GAMČA 13 13
47. Martina Šuchová3 GPárNT 5 4 3 12
Tánička Bielaková1 GAMČA 12 12
Adam Chalúpek1 GAMČA 12 12
50. Miroslav Holý3 GPárNT 5 5 1 11
51. Agáta Brozová2 Iná škola 10 10
52. Dominika Gáborová3 GTótMT 9 9
Alena Gáborová3 GTótMT 9 9
54. Zuzana Vrábeľová2 GLuč 8 8
55. Renáta Klimanová1 GTajBB 6 6
56. Zuzana Vrábeľová2 GLuč 5 5
Miloš Mičík1 BiGSuč 5 5
Alex Chudíc1 ŠpMNDaG 5 5
Katarína Karáseková1 BiGSuč 5 5
60. Filip Brutovský8zš GAlKE 0 4 0 4
Jana Sadovska3 ŠpMNDaG 4 4
Zuzana Világiová4 GJH 1 3 4
Michaela Bobeničová2 GPošKE 4 4
64. Andrea Hurajová2 Iná škola 3 3
Karin Ghirbaková2 GAMČA 3 3
Diana Burianová3 BiGSuč 3 3
67. Martin Bucko9zš Iná škola 2 2
68. Nina Letenayová2 GJH 1 1
69. Matúš Tamáši2 Iná škola 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní