# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 54 5 1 9 9 78
2. Erik Tóth9zš GJH 44 6 3 9 8 70
3. Matej Kliment1 Leaf 41 8 5 4 8 7 69
4. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 46 3 2 4 8 63
5. Paulína Dujavová1 GJAR 35 5 5 9 8 62
Ela Vojtková1 GAMČA 35 5 9 9 4 62
7. Matej Urban2 GAMČA 41 9 3 7 60
8. Andrea Snopková2 GTajBB 42 5 3 9 59
9. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 43 9 2 3 57
10. Hugo Bartha9zš BiGSuč 38 7 6 2 2 55
11. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 30 7 8 9 54
12. Martin Kliment1 GPošKE 38 3 2 6 2 51
13. Michal Farnbauer2 GAMČA 24 5 9 9 3 50
14. Matúš Zelko2 GAMČA 39 6 3 48
15. Nina Hanesová2 SPŠSM 34 4 1 7 46
16. Samuel Vaško9zš GJH 34 7 4 0 0 45
17. Jozef Mičáň1 GAMČA 38 2 3 43
Dominik Diňa2 Iná škola 37 0 0 1 5 43
19. Barbora Čemanová9zš GPMKE 30 8 4 42
20. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 41 41
Martin Belluš9zš GAMČA 26 8 7 41
Katarína Vosovičová2 GPUK 23 9 9 41
Štefan Slavkovský2 GPUK 17 8 9 7 41
24. Viktor Balan1 GAMČA 35 5 40
Natália Orlejová2 GHumen 28 0 2 2 8 40
26. Peter Kochelka1 GTajBB 31 2 4 37
Matej Repa9zš GAMČA 20 8 5 4 37
28. Terézia Gurová2 Leaf 35 35
29. Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 28 28
30. Nela Danovska1 ŠpMNDaG 21 21
31. Martin Bucko2 GAMČA 8 9 2 19
32. Minh Dang Huy1 GJH 18 18
Marcel Polák3 Iná škola 18 18
Daniel Teplan1 SZScenada 10 8 18
35. Ondrej Kubinec4 GPezin 17 17
36. Timea Szöllősová3 GAMČA 15 15
Maximilián Pándy1 GPošKE 15 15
38. Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 14 14
Michaela Valkova2 ZŠČeská 14 14
40. Jakub Šťavina2 GJH 12 12
41. Michaela Rosinská2 Iná škola 11 11
42. Benedikt Farkaš2 Leaf 9 9
43. Maroš Studenič2 GJH 6 6
44. Renáta Klimanová3 GTajBB 4 4
Adam Agner1 GJH 4 4
Tomáš Proks9zš GAlKE 4 4
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jakub Kliment2 GTajBB 57 9 9 9 8 92
2. Jozef Csipes2 GAMČA 56 9 9 9 4 87
3. Jonáš Dujava4 SPlPO 72 72
4. Tereza Prokopová4 GJH 61 61
Marianna Hronská2 BiGSuč 52 9 61
6. Samuel Banas2 Leaf 34 9 9 2 54
7. Samuel Čavoj4 GTajBB 36 8 9 53
8. Patrik Rusnák3 GAlKE 40 9 3 52
9. Michaela Ždímalová4 GJH 49 49
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 31 9 9 49
11. Matej Hrmo4 GPárNR 48 48
12. Michal Horanský3 ŠpMNDaG 45 45
13. Svetlana Rampašeková3 GPárNR 43 43
Paulína Dujavová1 GJAR 26 9 8 43
15. Matej Kliment1 Leaf 24 8 7 39
Erik Tóth9zš GJH 22 9 8 39
17. Andrea Snopková2 GTajBB 29 9 38
18. Ela Vojtková1 GAMČA 23 9 4 36
19. Matej Moško4 GAMČA 32 32
20. Bohdan Jóža4 GJH 27 2 2 31
21. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 17 8 25
22. Natália Orlejová2 GHumen 14 8 22
23. Terézia Gurová2 Leaf 21 21
Jozef Číž4 GJH 21 21
Barbora Čemanová9zš GPMKE 17 4 21
Dominik Diňa2 Iná škola 16 5 21
Martin Kliment1 GPošKE 13 6 2 21
28. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 20 20
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 20 20
Nina Hanesová2 SPŠSM 13 7 20
31. Michal Farnbauer2 GAMČA 7 9 3 19
32. Jozef Mičáň1 GAMČA 16 16
Matej Urban2 GAMČA 9 7 16
34. Michaela Valkova2 ZŠČeská 14 14
Martin Belluš9zš GAMČA 7 7 14
36. Samuel Vaško9zš GJH 13 0 13
Hugo Bartha9zš BiGSuč 11 2 13
Peter Kochelka1 GTajBB 9 4 13
39. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 12 12
Štefan Slavkovský2 GPUK 5 7 12
41. Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 9 9
Barbora Barančíková3 ŠpMNDaG 9 9
Viktor Balan1 GAMČA 9 9
44. Michaela Rosinská2 Iná škola 7 7
Matúš Zelko2 GAMČA 7 7
Timea Szöllősová3 GAMČA 7 7
Katarína Vosovičová2 GPUK 7 7
Maximilián Pándy1 GPošKE 7 7
49. Nela Danovska1 ŠpMNDaG 6 6
50. Benedikt Farkaš2 Leaf 5 5
51. Renáta Klimanová3 GTajBB 4 4
Matej Repa9zš GAMČA 0 4 4
53. Jakub Šťavina2 GJH 3 3
54. Adam Agner1 GJH 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.