LTT 2020

,

Nevieš ešte, čo budeš robiť v lete od 12.8. do 21.8.? Chýbajú ti kamaráti zo seminárov? Chceš zažiť bláznivé dobrodružstvá a naučiť sa niečo nové? Tak potom poď na Letný Tábor Trojstenu. Ako sa zapojiť? Pozri si stránku http://ltt.trojsten.sk/, alebo rovno vyplň nezáväznú prihlášku: https://forms.gle/6MvSkuZekmgdNqWt5

Tešíme sa na Teba

Zmena 4. zadania

,

Zistili sme, že pred nedávnom sa podobné zadanie zjavilo na internete a teda sme úlohu vymenili za druhú, aby vás nelákalo opisovať takmer hotové riešenie.

Nové zadania FKS sú tu!

,

Spolu s ními sa na stránke objavili vzorové riešenia posledného kola zimnej časti. Termín je 16.3. tešíme sa na vaše riešenia.

Akadémia a Klub Trojstenu

,

Máš už plány na tento piatok 13.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide a zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš ostaň aj na Klub!

Vzoráky 1. Kola sú tu!

,

V sekcii úlohy si môžete nájsť vzoráky 1. kola

Zadania 2. kola zimnej série

,

Ahojte, na stránke už nájdete zadania 2. kola zimnej časti. Termín kola je 9. decembra :)
Veľa šťastia pri riešení.

Pozor, zmena!

,

Aby ste mali dostatočne veľa času na riešenie všetkých kôl tohtoročnej zimnej časti, rozhodli sme sa, že budú iba dve zimné kolá.

Veľa šťastia pri riešení. :)

Sú tu zadanie prvej série FKS!

,

V sekcii úlohy nájdete prvú sériu. Odovzdať môžete do 4.11.

Kockatý kalendár

,

Aj tento rok Ti prinášame podrobný prehľad akcií, ktoré organizujeme nielen my, ale aj Riešky, STROM, Sezam či P-mat, podrobne v Kockatom kalendári.

Vzoráky sú tu!

,

Na stránke si môžete nájsť vzoráky druhého aj tretieho kola.