# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Paľko Šimkovič4 GPUK 23 8 8 9 9 57
2. Jakub Šťavina4 GJH 25 9 9 9 4 56
3. Eliška Macáková1 SZScenada 31 9 4 5 6 1 55
4. Ivan Marianek1 GJGT 23 9 9 8 5 2 54
5. Martin Štěpánek2 GJH 15 9 9 9 9 51
6. Viktória Kubišová2 Iná škola 25 4 9 9 47
7. Alica Dományová1 GAMČA 18 9 8 2 9 46
8. Viktória Pravdová4 GJH 18 8 9 9 44
9. Andrea Brudňáková1 GJH 18 9 7 9 43
10. Daniel Medveczky1 GAMČA 17 9 3 8 4 41
11. Peter Deván2 ŠpMNDaG 20 9 3 1 6 1 39
12. Marek Sliva2 SŠdLS BA 9 9 4 9 7 38
13. Miroslav Pajger9zš GBAS 18 9 1 6 3 37
14. Viktor Imrišek2 GAMČA 18 4 9 3 34
15. Uršuľa Mária Kossaczká1 GAMČA 13 9 9 2 33
Krištof Varga2 GLuč 10 9 9 5 33
Barbora Čemanová2 GPMKE 8 8 9 8 33
18. Viktória Krettová9zš GAMČA 15 9 5 1 30
19. Júlia Mnichová1 GKromp 17 9 3 29
20. Jozef Bachniček1 ŠpMNDaG 17 9 2 28
21. Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 7 8 9 24
Anamária Šutková2 ŠpMNDaG 1 9 2 6 6 24
23. Matúš Jakuboc3 GHMich 5 9 9 23
24. Erik Tóth2 GJH 6 6 9 21
Filip Prutkay1 GAMČA 1 9 8 3 21
26. Pavol Pivko3 GAMČA 19 19
27. Tereza Vranová2 GAMČA 18 18
Laura Skalošová1 ŠpMNDaG 18 18
Natália Banasová1 GPiešť 18 18
Timea Jakubócyová4 GBAS 9 9 18
Marko Vríčan1 GVOZA 9 9 18
32. Štefan Slavkovský4 GPUK 0 7 9 16
33. Terézia Gurová4 Leaf 0 6 9 15
Filip Siviček2 GLuč 0 0 4 9 2 15
35. Ela Vojtková3 GAMČA 6 8 14
36. Patrik Fábrik3 GJH 7 5 12
37. Adam Gramblička2 GAMČA 6 5 11
38. Hugo Bartha2 GBAS 9 9
Simona Šimočková1 GĽŠTN 9 9
Matej Šuhajda4 GKomBB 9 9
Peter Kochelka3 GJGT 0 9 9
Michal Pecho3 SDubn 0 9 9
43. Ján Mederly2 GLevic 8 8
Michal Urban2 GAMČA 8 8
Martin Belluš2 GAMČA 8 8
Stanislav Barcak1 GVOZA 8 8
Lucia Kvasničková2 gymkepler 8 8
48. Paulína Dujavová3 GJAR 6 6
Martin Andričík4 GPošKE 0 6 6
50. Samuel Vaško2 GJH 0 0
Martin Kliment3 GPošKE 0 0
Viktor Závodský2 GJH 0 0
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jozef Csipes4 GAMČA 24 9 9 9 9 60
2. Jakub Kliment4 GJGT 25 9 9 9 6 58
3. Paľko Šimkovič4 GPUK 22 9 9 9 8 57
4. Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 21 8 9 9 6 53
5. Matej Urban4 GAMČA 18 9 8 35
6. Patrik Fábrik3 GJH 18 5 7 4 34
7. Viktória Kubišová2 Iná škola 23 9 32
8. Jakub Šťavina4 GJH 20 4 7 31
9. Matúš Jakuboc3 GHMich 5 9 9 5 28
10. Štefan Slavkovský4 GPUK 7 7 9 23
11. Eliška Macáková1 SZScenada 8 6 1 6 21
Erik Tóth2 GJH 6 6 9 21
13. Barbora Čemanová2 GPMKE 0 9 8 17
14. Martin Štěpánek2 GJH 6 9 15
Terézia Gurová4 Leaf 0 6 9 15
16. Ela Vojtková3 GAMČA 6 8 14
17. Daniel Medveczky1 GAMČA 0 8 4 12
Anamária Šutková2 ŠpMNDaG 0 6 6 12
Martin Andričík4 GPošKE 0 6 6 12
20. Ivan Marianek1 GJGT 4 5 2 11
Filip Prutkay1 GAMČA 0 8 3 11
Uršuľa Mária Kossaczká1 GAMČA 0 9 2 11
23. Adam Džavoronok2 GPošKE 9 9
Marek Sliva2 SŠdLS BA 2 7 9
Peter Kochelka3 GJGT 0 9 9
Viktória Pravdová4 GJH 0 9 9
Alica Dományová1 GAMČA 0 9 9
Miroslav Pajger9zš GBAS 0 6 3 9
29. Peter Deván2 ŠpMNDaG 0 6 1 7
Krištof Varga2 GLuč 0 5 2 7
31. Paulína Dujavová3 GJAR 6 6
Pavol Pivko3 GAMČA 6 6
33. Ján Mederly2 GLevic 4 4
Martin Opat4 GĽŠTN 4 4
35. Viktor Imrišek2 GAMČA 0 3 3
36. Natália Banasová1 GPiešť 2 2
Filip Siviček2 GLuč 0 2 2
38. Marianna Hronská4 GBAS 0 0
Samuel Vaško2 GJH 0 0
Martin Kliment3 GPošKE 0 0
Andrea Brudňáková1 GJH 0 0
Matej Šuhajda4 GKomBB 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní