# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Matej Kliment2 Leaf 6 3 9 3 21
Alica Dományová9zš GAMČA 8 9 4 21
3. Marek Sliva1 SŠdLS BA 9 7 3 0 19
Peter Rajský9zš GJH 6 7 6 19
5. Paulína Dujavová2 GJAR 9 9 18
Natália Banasová9zš GPiešť 7 6 0 5 18
7. Erik Tóth1 GJH 7 2 4 3 16
8. Filip Prutkay9zš GAMČA 9 5 14
Juraj Jánošík4 GJGT 9 5 14
10. Miroslav Macko4 Leaf 6 7 13
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 9 4 13
Renáta Klimanová4 GJGT 9 0 2 2 13
Martin Belluš1 GAMČA 9 4 13
Matúš Pálka1 GAMČA 5 8 13
Matúš Jakuboc2 GHMich 8 5 13
Bruno Boczek8zš GALEJE 6 7 13
17. Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 7 0 5 12
Barbora Čemanová1 GPMKE 3 5 4 12
Martin Kliment2 GPošKE 5 2 3 2 12
20. Michal Urban1 GAMČA 8 1 2 11
Juraj Pavolko1 GHMich 8 3 0 11
Daniel Medveczky9zš GAMČA 5 4 2 0 11
23. Peter Kochelka2 GJGT 4 6 10
24. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 7 2 9
Matej Repa1 GAMČA 9 9
Samuel Vaško1 GJH 5 0 2 2 9
Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 9 9
Jiří Kalvoda3 GKJBrn 9 9
Peter Kumančík9zš GAMČA 9 9
30. Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 2 1 4 1 8
Martin Opat3 GĽŠTN 2 6 8
Samuel Stanek2 GAMČA 8 8
33. Patrik Kočan3 Iná škola 4 1 2 0 7
34. Jozef Mičáň2 GAMČA 6 0 6
35. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 4 1 5
Ela Vojtková2 GAMČA 5 0 5
37. Ján Mederly1 zsmrsle 2 2 4
38. Terézia Gurová3 Leaf 1 2 3
Barbora Novosadová2 PiaGTN 3 3
40. Martin Starovič4 ŠpMNDaG 2 2
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Jozef Csipes3 GAMČA 6 6 9 6 27
Jakub Kliment3 GJGT 7 9 9 2 27
Ronald Doboš4 GPošKE 9 9 9 27
4. Paulína Dujavová2 GJAR 9 9 6 24
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 9 4 8 3 24
6. Samuel Banas3 Leaf 9 5 9 23
7. Miroslav Macko4 Leaf 6 7 9 22
Martin Opat3 GĽŠTN 2 6 9 5 22
9. Michal Horanský4 ŠpMNDaG 7 3 9 19
10. Patrik Rusnák4 GALEJE 2 6 9 17
11. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 9 6 15
12. Štefan Slavkovský3 GPUK 7 6 13
Peter Kochelka2 GJGT 4 6 3 13
Peter Rajský9zš GJH 7 6 13
15. Matej Kliment2 Leaf 9 3 12
16. Matej Urban3 GAMČA 6 5 11
17. Adam Benjamin Plšek1 GPriev 9 9
Adam Džavoronok1 GPošKE 9 9
19. Matúš Zelko3 GAMČA 5 1 2 8
20. Erik Tóth1 GJH 4 3 7
21. Jozef Mičáň2 GAMČA 6 0 6
22. Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 4 1 5
Ela Vojtková2 GAMČA 5 0 5
Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 0 5 5
Natália Banasová9zš GPiešť 5 5
Martin Kliment2 GPošKE 3 2 5
Matúš Jakuboc2 GHMich 5 5
Juraj Jánošík4 GJGT 5 5
29. Renáta Klimanová4 GJGT 2 2 4
Barbora Čemanová1 GPMKE 4 4
Samuel Vaško1 GJH 2 2 4
Alica Dományová9zš GAMČA 4 4
33. Michal Farnbauer3 GAMČA 0 3 3
34. Ján Mederly1 zsmrsle 2 2
Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 2 2
Terézia Gurová3 Leaf 2 2
Martin Starovič4 ŠpMNDaG 2 2
Michal Urban1 GAMČA 2 2
Patrik Kočan3 Iná škola 2 0 2
40. Andrea Snopková3 GJGT 0 0
Marek Sliva1 SŠdLS BA 0 0
Daniel Medveczky9zš GAMČA 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní