# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Jakub Kliment2 GTajBB 9 6 9 9 33
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 9 9 7 8 33
3. Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 9 9 9 4 31
4. Martin Fedorko1 GJAR 5 9 7 8 4 29
5. Paulína Dujavová1 GJAR 5 9 9 4 27
Matúš Zelko2 GAMČA 9 9 9 27
7. Lukáš Gáborik2 GTajBB 9 9 8 26
8. Daniel Teplan1 SZScenada 9 9 6 24
Dominik Diňa2 Iná škola 5 5 9 5 3 24
Hugo Bartha9zš BiGSuč 8 7 3 4 5 24
11. Michaela Valkova2 ZŠČeská 8 8 3 3 22
Michaela Rosinska2 Iná škola 8 9 5 22
13. Samuel Banas2 Leaf 9 7 5 21
Radoslav Jochman1 GAlKE 5 8 1 1 7 21
15. Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 5 3 7 4 4 20
16. Matej Urban2 GAMČA 9 9 18
Jozef Csipes2 GAMČA 9 9 18
Štefan Slavkovský2 GPUK 9 9 18
Ela Vojtková1 GAMČA 9 5 4 18
Andrea Snopková2 GTajBB 9 5 4 18
21. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 9 3 4 16
22. Martin Kliment1 GPošKE 5 8 0 2 15
23. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 5 9 14
24. Natália Orlejová2 GHumen 3 8 1 1 13
25. Samuel Čavoj4 GTajBB 9 9
Matej Haverlík1 GJH 9 9
Terézia Mareková3 Iná škola 9 9
Peter Kochelka1 GTajBB 4 5 9
Ondrej Kubinec4 GPezin 9 9
Barbora Čemanová9zš GPMKE 5 0 4 9
Daniela Dančejová3 GHMich 3 6 9
32. Michal Farnbauer2 GAMČA 8 8
33. Martin Bucko2 GAMČA 7 7
Jozef Mičáň1 GAMČA 4 0 3 0 0 7
Peter Rodziňák3 GVazBA 7 7
36. Viktor Balan1 GAMČA 6 6
37. Lukáš Obermajer2 ŠpMNDaG 4 4
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Jozef Csipes2 GAMČA 9 9 7 7 32
Ronald Doboš3 GPošKE 5 9 9 9 32
3. Matej Hrmo4 GPárNT 8 7 9 7 31
Jonáš Dujava4 SPlPO 4 9 9 9 31
Michaela Ždímalová4 GJH 4 9 9 9 31
6. Ivan Hudák4 EGLM 9 5 8 22
7. Tereza Prokopová4 GJH 9 4 5 18
Patrik Rusnák3 GAlKE 5 9 4 18
Jakub Kliment2 GTajBB 9 9 18
10. Marek Jankola4 GTrste 5 3 7 15
11. Svetlana Rampašeková3 GPárNT 6 8 14
12. Matej Moško4 GAMČA 3 3 6 12
Martin Fedorko1 GJAR 8 4 12
14. Matej Urban2 GAMČA 9 9
Štefan Slavkovský2 GPUK 9 9
Marianna Hronská2 BiGSuč 9 9
Terézia Mareková3 Iná škola 9 9
Andrea Snopková2 GTajBB 5 4 9
Matúš Zelko2 GAMČA 9 9
Hugo Bartha9zš BiGSuč 4 5 9
21. Ivan Čermák4 GSkal 8 8
Lukáš Gáborik2 GTajBB 8 8
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 8 8
Dominik Diňa2 Iná škola 5 3 8
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG 4 4 8
Radoslav Jochman1 GAlKE 1 7 8
27. Michaela Valkova2 ZŠČeská 3 3 6
28. Samuel Banas2 Leaf 5 5
Michaela Rosinska2 Iná škola 5 5
30. Paulína Dujavová1 GJAR 4 4
Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 4 4
Barbora Čemanová9zš GPMKE 4 4
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 4 4
34. Martin Kliment1 GPošKE 2 2
35. Natália Orlejová2 GHumen 1 1
36. Jozef Mičáň1 GAMČA 0 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.