Medzi ďalšie aktivity FKS komunity patria

LTT - Letný tábor Trojstenu

LTT je desaťdňové sústredenie organizované vedúcimi seminárov Trojstenu s cieľom naučiť stredoškolákov čo-to z matematiky, fyziky a informatiky, ale hlavne sa zabaviť.

Na LTT ťa čaká:

  • Odborný program vo forme prednášok a seminárov. Ak ťa napríklad zaujíma, prečo je obloha modrá, zlatý rez tak lahodný ľudskému oku a kde okrem biológie je dôležité párenie, určite sa to dozvieš. A s tým množstvo ďalších úžasných informácií.
  • Športové aktivity počnúc tradičným futbalom, frisbee alebo ľahkou turistikou končiac divokým hututu alebo paličkou.
  • Zážitkový program tvorený rôznymi hrami, kde môžeš na vlastnej koži zažiť ako funguje ekonomika, aké je to zložité s byrokraciou a ako náročné je vypiť liter vody, spraviť 100 klikov a potom obehnúť chatu.
  • Voľný čas strávený s novými (alebo starými) kamarátmi hraním spoločenských hier, kociek, spievaní pri gitare alebo hocičoho čo vás napadne. Potenciálne málo spánku :)

Ak sa teda cez leto nudíš a aspoň niečo z predchádzajúceho ťa oslovilo, určite sa nezabudni ďalšie leto prihlásiť a prísť zažiť plno neopakovateľných momentov s úžasnou komunitou ľudí.

Dvojkolesovačka Trihedronu

Dvojkolesovačka Trihedronu je neoficiálnou akciou spontánne organizovanou počas letných prázdnin riešiteľmi a niektorými vedúcimi FKS. Ide o niekoľkodňový cyklistický výlet po zaujímavých miestach na Slovensku. Ak sa rád bicykluješ a rád spoznávaš Slovensko, tak sa určite nezabudni budúci rok pridať.

Viac informácií o dvojkolesovačke nájdeš tu.

Čas poslednej úpravy: 16. jún 2016 11:12