# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Paulína Dujavová2 GJAR 36 8 8 5 6 63
2. Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 29 8 8 5 7 57
3. Erik Tóth1 GJH 31 8 8 6 53
4. Adrián Laco1 GLipMi 22 8 8 8 46
Filip Gura1 vdp 18 9 5 8 6 46
6. Patrik Fábrik2 piaristi-pd 26 3 7 3 5 44
7. Peter Kochelka2 GJGT 25 8 3 3 39
Barbora Čemanová1 GPMKE 25 0 6 2 5 1 39
9. Viktor Imrišek1 GAMČA 21 8 9 38
Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 20 8 8 2 38
11. Martin Kliment2 GPošKE 21 8 3 4 36
Matúš Jakuboc2 GHMich 18 7 8 3 0 36
13. Marek Sliva1 SŠdLS BA 18 7 4 3 3 35
14. Filip Brutovský2 GALEJE 23 8 3 0 34
15. Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 23 8 2 33
16. Jozef Mičáň2 GAMČA 17 8 2 4 31
Hugo Bartha1 GBAS 10 0 8 3 4 6 31
18. Matej Repa1 GAMČA 15 8 7 30
Martin Opat3 GĽŠTN 15 6 9 30
20. Adam Džavoronok1 GPošKE 29 29
Martin Belluš1 GAMČA 18 8 3 29
22. Terézia Gurová3 Leaf 20 0 6 26
Ela Vojtková2 GAMČA 20 6 26
Samuel Vaško1 GMetBA 14 0 8 3 1 26
Viktor Balan2 GAMČA 9 8 9 26
26. Pavol Pivko2 GAMČA 0 6 8 9 23
27. Michal Urban1 GAMČA 17 5 22
28. Karolína Jediná2 GJH 21 21
Daniel Teplan2 SZScenada 18 3 21
30. Július Kurimský1 GALEJE 10 7 1 18
Juraj Pavolko1 GHMich 7 8 3 18
32. Benedikt Farkas3 Leaf 16 16
Peter Deván1 ŠpMNDaG 11 3 2 0 16
34. Samuel Stanek2 GAMČA 0 0 7 4 2 13
35. Tomáš Proks1 GALEJE 12 12
Jiří Kalvoda3 GKJBrn 0 6 6 12
Václav Janáček3 GKJBrn 0 6 6 12
38. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 0 8 3 11
39. Dominik Diňa3 Iná škola 9 9
Anamária Šutková1 ŠpMNDaG 9 9
41. Tereza Vranová1 GAMČA 8 8
Barbora Novosadová2 PiaGTN 1 7 8
Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 0 3 3 2 8
Timea Gertler1 GJH 0 8 8
45. Dominika Krivdová2 GAMČA 6 6
Peter Banáš2 GBAS 6 6
47. Natália Čigašová1 GPošKE 5 5
Daniel Varga1 GALEJE 0 5 5
49. Timotej Sinkovic1 GAMČA 0 3 3
50. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 2 2
Marián Harnádek1 GPúch 2 2
52. Filip Frgelec1 GJGT 1 1
53. Martin Kmeť2 GJGT 0 0 0 0
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7
1. Jozef Csipes3 GAMČA 34 7 7 9 9 66
2. Jakub Kliment3 GJGT 29 8 9 5 9 60
3. Patrik Rusnák4 GALEJE 33 5 9 9 56
Martin Opat3 GĽŠTN 28 6 9 4 9 56
5. Ronald Doboš4 GPošKE 27 9 9 45
6. Matej Urban3 GAMČA 20 7 9 36
7. Matúš Zelko3 GAMČA 19 4 6 6 35
8. Samuel Banas3 Leaf 24 3 6 33
9. Paulína Dujavová2 GJAR 18 5 6 29
10. Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 16 5 7 28
11. Ela Vojtková2 GAMČA 18 6 24
Barbora Čemanová1 GPMKE 18 5 1 24
13. Michal Farnbauer3 GAMČA 16 6 22
14. Terézia Gurová3 Leaf 15 6 21
15. Bohdan Gliševič4 GJH 20 20
Erik Tóth1 GJH 14 6 20
17. Martin Kliment2 GPošKE 15 4 19
Hugo Bartha1 GBAS 9 4 6 19
19. Jozef Mičáň2 GAMČA 14 4 18
20. Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 15 2 17
Peter Kochelka2 GJGT 14 3 17
Filip Gura1 vdp 11 6 17
23. Benedikt Farkas3 Leaf 16 16
Matej Repa1 GAMČA 9 7 16
25. Marianna Hronská3 GBAS 15 15
Jiří Kalvoda3 GKJBrn 0 6 6 3 15
27. Patrik Fábrik2 piaristi-pd 9 5 14
28. Michaela Valkova3 ZŠČeská 13 13
29. Matúš Jakuboc2 GHMich 12 0 12
Václav Janáček3 GKJBrn 0 6 6 12
31. Samuel Vaško1 GMetBA 10 1 11
Marek Sliva1 SŠdLS BA 8 3 11
33. Dominik Diňa3 Iná škola 10 10
34. Timea Szöllősová4 GAMČA 9 9
Filip Brutovský2 GALEJE 9 0 9
Viktor Balan2 GAMČA 9 9
Daniel Teplan2 SZScenada 9 9
Andrea Snopková3 GJGT 9 9
Anamária Šutková1 ŠpMNDaG 9 9
Martin Belluš1 GAMČA 9 9
Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 9 9
Tomáš Proks1 GALEJE 9 9
Adam Džavoronok1 GPošKE 9 9
Viktor Imrišek1 GAMČA 9 9
Adrián Laco1 GLipMi 9 9
Karolína Jediná2 GJH 9 9
Pavol Pivko2 GAMČA 0 9 9
48. Michal Urban1 GAMČA 8 8
49. Dominika Krivdová2 GAMČA 6 6
Peter Banáš2 GBAS 6 6
Peter Deván1 ŠpMNDaG 6 6
52. Július Kurimský1 GALEJE 5 5
53. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 0 2 2
Samuel Stanek2 GAMČA 0 2 2
55. Marián Harnádek1 GPúch 1 1
56. Martin Kmeť2 GJGT 0 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní

Ešte nie sú žiadne kolá.