# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Marián Kovaľ1 GAMČA 4 9 9 8 9 35
Richard Dudek2 GTótMT 1 9 8 9 9 8 35
3. Teo Višňovský1 ŠpMNDaG 1 7 8 9 9 33
Anna Oleárová1 GVazBA 2 8 9 9 7 33
5. Michal Haverlík1 GAMČA 4 8 8 9 5 30
Filip Krokavec2 GPošKE 1 9 9 5 7 30
7. Martin Pistovčák1 GAMČA 3 9 9 7 4 29
Emma Mutná1 GPiešť 1 9 8 3 8 4 29
9. Katarína Gersová3 GJH 4 7 8 5 7 27
Ivana Kováčová1 GAMČA 1 1 8 9 9 27
11. Nina Bendulová3 GJH 3 9 9 4 4 26
Jakub Kulla1 GČadca 2 8 6 6 6 26
13. Stanislav Barčák4 GVOZA 4 9 5 5 6 25
Igor Vargovič2 GĽŠTN 4 8 7 5 5 25
Lívia Sušková9zš EGJAK 2 5 9 3 8 25
16. Lukáš Jacko3 GPošKE 3 8 7 9 24
Michal Tomaga3 GJH 4 8 9 7 24
Tomáš Otrubčák3 GĽŠTN 3 9 5 5 5 24
19. Dominik Bezák9zš ŠpMNDaG 1 7 7 9 23
Žofia Bartová9zš GJH 1 0 8 9 4 2 23
Peter Siebert3 ŠpMNDaG 3 9 7 7 23
22. Miroslav Pajger3 GBAS 4 8 9 5 22
Adam Ilčík2 GPošKE 2 9 8 5 22
24. Simona Šimočková4 GĽŠTN 2 9 8 4 21
Júlia Pleschová9zš GJH 2 6 9 6 21
Lucia Tóthová9zš GAMČA 1 1 5 9 6 21
27. Adam Daniel Donoval1 ŠpMNDaG 1 8 3 9 20
Tadeáš Pastorek3 GJAR 2 8 1 5 6 20
Dávid Lučivňák9zš GVOZA 2 5 7 3 5 20
30. Timotej Bezák3 ŠpMNDaG 4 7 8 3 1 19
31. Tomáš Halamiček1 GJH 3 7 2 4 5 18
32. Alexandra Pelánová2 GPošKE 1 6 6 0 3 0 0 2 17
Lea Mária Majtan2 GCSLewis 1 8 4 5 17
34. Júlia Mnichová4 GKromp 3 9 7 16
Adam Kišac3 ŠpMNDaG 2 7 9 16
Lucia Kleščová3 GPošKE 3 0 9 7 16
Jakub Klabnik9zš ŠpMNDaG 1 0 7 9 16
Alžbeta Buľovská9zš Iná škola 2 6 4 3 3 16
39. Martin Cingel1 GAMČA 2 8 7 15
40. Jozef Smolár3 GNám 4 8 6 14
Šimon Borovský3 GJH 4 9 5 14
Rastislav Pech1 GAMČA 2 9 5 14
43. Matúš Pokorný2 GAMČA 2 6 7 13
44. Richard Prikler1 GJAR 1 2 4 4 2 12
45. Jakub Nemček3 GJH 2 1 8 2 11
Dominika Hakulinová2 GPošKE 1 3 3 5 11
Ján Kolesár3 GJAR 1 0 5 1 5 11
48. Samuel Šandor2 GPošKE 2 5 5 10
Kristína Borovská2 GPošKE 1 1 1 3 5 10
Sofia Baleková1 GĽŠTN 1 1 9 10
51. Tomáš Kubrický3 GPošKE 1 9 9
Soňa Vasiľová3 GPUK 4 9 9
Jakub Lecák1 GAMČA 1 0 9 9
Adam Hajdu2 SKABA 1 6 1 2 9
55. Mark Sebok3 GJH 1 8 8
Patrik Stercz4 GPošKE 1 8 8
57. Vladimír Slanina3 GPošKE 2 7 7
Lukáš Lipka9zš ŠpMNDaG 1 7 7
Norbert Barnáš1 GAMČA 2 7 7
Barbora Jánošová2 GBilBA 1 0 3 2 2 0 7
61. Daniel Ondovčík1 GPezin 1 1 4 5
62. Júlia Csúti2 Iná škola 1 0 0 0 2 2
63. Alex Gašpar2 GSenec 1 0 1 1
64. Richard Krajča1 GAMČA 1 0 0
Tomáš Matkovič2 GPárNR 1 0 0
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Richard Dudek2 GTótMT 1 9 8 9 9 8 35
2. Teo Višňovský1 ŠpMNDaG 1 7 8 9 9 33
3. Filip Krokavec2 GPošKE 1 9 9 5 7 30
4. Emma Mutná1 GPiešť 1 9 8 3 8 4 29
5. Ivana Kováčová1 GAMČA 1 1 8 9 9 27
6. Dominik Bezák9zš ŠpMNDaG 1 7 7 9 23
Žofia Bartová9zš GJH 1 0 8 9 4 2 23
8. Lucia Tóthová9zš GAMČA 1 1 5 9 6 21
9. Adam Daniel Donoval1 ŠpMNDaG 1 8 3 9 20
10. Alexandra Pelánová2 GPošKE 1 6 6 0 3 0 0 2 17
Lea Mária Majtan2 GCSLewis 1 8 4 5 17
12. Jakub Klabnik9zš ŠpMNDaG 1 0 7 9 16
13. Richard Prikler1 GJAR 1 2 4 4 2 12
14. Dominika Hakulinová2 GPošKE 1 3 3 5 11
Ján Kolesár3 GJAR 1 0 5 1 5 11
16. Kristína Borovská2 GPošKE 1 1 1 3 5 10
Sofia Baleková1 GĽŠTN 1 1 9 10
18. Tomáš Kubrický3 GPošKE 1 9 9
Jakub Lecák1 GAMČA 1 0 9 9
Adam Hajdu2 SKABA 1 6 1 2 9
21. Mark Sebok3 GJH 1 8 8
Patrik Stercz4 GPošKE 1 8 8
23. Lukáš Lipka9zš ŠpMNDaG 1 7 7
Barbora Jánošová2 GBilBA 1 0 3 2 2 0 7
25. Daniel Ondovčík1 GPezin 1 1 4 5
26. Júlia Csúti2 Iná škola 1 0 0 0 2 2
27. Alex Gašpar2 GSenec 1 0 1 1
28. Richard Krajča1 GAMČA 1 0 0
Tomáš Matkovič2 GPárNR 1 0 0
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Richard Dudek2 GTótMT 1 9 8 9 9 8 35
2. Anna Oleárová1 GVazBA 2 8 9 9 7 33
3. Jakub Kulla1 GČadca 2 8 6 6 6 26
4. Lívia Sušková9zš EGJAK 2 5 9 3 8 25
5. Žofia Bartová9zš GJH 1 8 9 4 2 23
Emma Mutná1 GPiešť 1 8 3 8 4 23
7. Adam Ilčík2 GPošKE 2 9 8 5 22
8. Simona Šimočková4 GĽŠTN 2 9 8 4 21
Júlia Pleschová9zš GJH 2 6 9 6 21
Filip Krokavec2 GPošKE 1 9 5 7 21
11. Tadeáš Pastorek3 GJAR 2 8 1 5 6 20
Dávid Lučivňák9zš GVOZA 2 5 7 3 5 20
13. Adam Kišac3 ŠpMNDaG 2 7 9 16
Alžbeta Buľovská9zš Iná škola 2 6 4 3 3 16
15. Martin Cingel1 GAMČA 2 8 7 15
16. Rastislav Pech1 GAMČA 2 9 5 14
17. Matúš Pokorný2 GAMČA 2 6 7 13
18. Jakub Nemček3 GJH 2 1 8 2 11
19. Samuel Šandor2 GPošKE 2 5 5 10
Richard Prikler1 GJAR 1 4 4 2 10
21. Adam Hajdu2 SKABA 1 6 1 2 9
22. Vladimír Slanina3 GPošKE 2 7 7
Norbert Barnáš1 GAMČA 2 7 7
Barbora Jánošová2 GBilBA 1 3 2 2 0 7
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Richard Dudek2 GTótMT 1 9 8 9 9 8 35
2. Martin Pistovčák1 GAMČA 3 9 9 7 4 29
3. Nina Bendulová3 GJH 3 9 9 4 4 26
4. Lukáš Jacko3 GPošKE 3 8 7 9 24
Tomáš Otrubčák3 GĽŠTN 3 9 5 5 5 24
6. Peter Siebert3 ŠpMNDaG 3 9 7 7 23
7. Adam Ilčík2 GPošKE 2 9 8 5 22
8. Tomáš Halamiček1 GJH 3 7 2 4 5 18
9. Júlia Mnichová4 GKromp 3 9 7 16
Lucia Kleščová3 GPošKE 3 9 7 16
11. Samuel Šandor2 GPošKE 2 5 5 10
12. Tomáš Kubrický3 GPošKE 1 9 9
Adam Hajdu2 SKABA 1 6 1 2 9
14. Kristína Borovská2 GPošKE 1 3 5 8
Dominika Hakulinová2 GPošKE 1 3 5 8
16. Ján Kolesár3 GJAR 1 1 5 6
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Marián Kovaľ1 GAMČA 4 9 9 8 9 35
2. Richard Dudek2 GTótMT 1 8 9 9 8 34
3. Michal Haverlík1 GAMČA 4 8 8 9 5 30
4. Katarína Gersová3 GJH 4 7 8 5 7 27
5. Stanislav Barčák4 GVOZA 4 9 5 5 6 25
Igor Vargovič2 GĽŠTN 4 8 7 5 5 25
7. Michal Tomaga3 GJH 4 8 9 7 24
8. Miroslav Pajger3 GBAS 4 8 9 5 22
9. Martin Pistovčák1 GAMČA 3 9 7 4 20
10. Timotej Bezák3 ŠpMNDaG 4 7 8 3 1 19
11. Nina Bendulová3 GJH 3 9 4 4 17
12. Lukáš Jacko3 GPošKE 3 7 9 16
Anna Oleárová1 GVazBA 2 9 7 16
14. Tomáš Otrubčák3 GĽŠTN 3 5 5 5 15
Dávid Lučivňák9zš GVOZA 2 7 3 5 15
16. Jozef Smolár3 GNám 4 8 6 14
Šimon Borovský3 GJH 4 9 5 14
Peter Siebert3 ŠpMNDaG 3 7 7 14
19. Adam Ilčík2 GPošKE 2 8 5 13
20. Simona Šimočková4 GĽŠTN 2 8 4 12
Jakub Kulla1 GČadca 2 6 6 12
22. Tomáš Halamiček1 GJH 3 2 4 5 11
Lívia Sušková9zš EGJAK 2 3 8 11
24. Samuel Šandor2 GPošKE 2 5 5 10
25. Tomáš Kubrický3 GPošKE 1 9 9
Soňa Vasiľová3 GPUK 4 9 9
27. Ján Kolesár3 GJAR 1 1 5 6
28. Alexandra Pelánová2 GPošKE 1 3 0 0 2 5
Kristína Borovská2 GPošKE 1 5 5
Dominika Hakulinová2 GPošKE 1 5 5
Rastislav Pech1 GAMČA 2 5 5
32. Júlia Csúti2 Iná škola 1 0 0 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní