2. kolo letnej časti

,

Ako ste si možno všimli už istý čas kolujú zadania internetom. Tak riešte! Termín je už za 3 týždne!

Letné školy Trojstenu

,

Cez leto pre vás opäť pripravujeme 4 týždne letných škôl. Je to jedinečná príležitosť, ako sa môžete zdokonaliť v programovaní, matematike alebo fyzike a spoznať ľudí, ktorí majú o tieto oblasti záujem. Z každej oblasti vás čakajú dva týždne programu:

  • programovanie: 7. 7. až 19. 7.,
  • matematika: 14. 7. až 26. 7.,
  • fyzika: 21. 7. až 2. 8.

Viac informácií nájdete na stránke https://www.trojsten.sk/ls/. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára na https://goo.gl/forms/0SnoaRkSsJvvizwr2

LTT 2019 sa blíži

,

Ako dôkaz prikladáme fotku vedúcich pri jeho príprave. Keďže si však zatiaľ želali zostať v utajení (aby ich nezavalila nekonečná korešpondencia od fanúšikov), pokúsili sme sa skryť ich identitu. Či sa nám to podarilo, posúďte sami.


Fotka z prípravy

Spoznali ste niekoho? Viete, na ktorom svetadieli sa nachádzajú? Je nenulová šanca, že sa LTT chcete zúčastniť? Vyplňte anketu: https://goo.gl/forms/G6iEHF8TRCCyUIPL2

Jarná škola FX 2019

,

Ahojte,

spustilo sa prihlasovanie na Jarnú školu FX 2019. Prihlasovanie a viac info nájdete na stránke Jarnej školy.

1. kolo letnej časti FKS!

,

Práve sme na stránke zverejnili zadania 1. kola letnej časti. Tak poďte rýchlo riešiť, občas je lepšie začať skôr než počas posledného víkendu pred termínom :P

Náboj 2019 - registrácia spustená

,

Aj matika vie byť napínavá!

Medzinárodná tímová matematická súťaž Náboj je tu zas a kapacita sa rýchlo napĺňa. Prihlás seba a svoj tím kým to ešte ide!

https://math.naboj.org/register.php

https://www.facebook.com/events/289308708408880/

3. kolo je konečne tu!

,

Na stránke môžte nájsť zadania 3. kola a vzoráky 2. kola FKS

Zadania nového ročníka!

,

Ahojte, prvá polovica zadaní FX na tento rok je tu. Nezabudnite, že vďaka riešeniu FX si môžete prilepšiť vo FKS, dostať sa na sústredko FKS, dostať sa na Jarnú školu FX či získať stáž v SAV počas Leta.

Zmena zadania 1.7

,

Ahojte, po dôkladnom zvážení obtiažnosti riešenia sme dodatočne upravili jeden z prípadov v úlohe 1.7. Takže to už pôjde aj bez derivovania, Taylorových rozvojov a podobne.

Zadania prvého kola zimnej časti!

,

Ahojte, zadania prvého kola zimnej časti nájdete už na našej stránke.