Podporte nás aj tento rok svojimi 2%!

,

2% sa síce môžu zdať ako málo, ale my s nimi dokážeme veľmi veľa.

Vďaka týmto príspevkom prinášame tisíckam detí množstvo súťaží a sústredení.

Ako nám darovať 2%? Stačí vyplniť svoje údaje do vyhlásenia (https://www.trojsten.sk/wp-content/uploads/2020/02/Vyhlasenie_20201.pdf) a pripojiť ho k daňovému priznaniu (odovzdať zamestnávateľovi). Návod na vyplnenie nájdete tu (https://www.trojsten.sk/ako-poukazat-2-z-dane/#zamestnanec).

Jarná škola FX 2020!

,

Nudí Ťa už všetká tá ľahká fyzika, ktorú učia v škole a úlohy v FKS sú príliš jednoduché? Poď na Jarnú školu! Naučíme Ťa pokročilú matematiku a jej aplikácie v komplikovanejších fyzikálnych problémoch. Dozvieš sa aj základy počítačových simulácii a spoznáš nových kamarátov. Tak neváhaj a prihlás sa na https://fx.fks.sk/jarna_skola_fx/.

LTT 2020

,

Nevieš ešte, čo budeš robiť v lete od 12.8. do 21.8.? Chýbajú ti kamaráti zo seminárov? Chceš zažiť bláznivé dobrodružstvá a naučiť sa niečo nové? Tak potom poď na Letný Tábor Trojstenu. Ako sa zapojiť? Pozri si stránku http://ltt.trojsten.sk/, alebo rovno vyplň nezáväznú prihlášku: https://forms.gle/6MvSkuZekmgdNqWt5

Tešíme sa na Teba

Zmena 4. zadania

,

Zistili sme, že pred nedávnom sa podobné zadanie zjavilo na internete a teda sme úlohu vymenili za druhú, aby vás nelákalo opisovať takmer hotové riešenie.

Nové zadania FKS sú tu!

,

Spolu s ními sa na stránke objavili vzorové riešenia posledného kola zimnej časti. Termín je 16.3. tešíme sa na vaše riešenia.

Akadémia a Klub Trojstenu

,

Máš už plány na tento piatok 13.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide a zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš ostaň aj na Klub!

Vzoráky 1. Kola sú tu!

,

V sekcii úlohy si môžete nájsť vzoráky 1. kola

Zadania 2. kola zimnej série

,

Ahojte, na stránke už nájdete zadania 2. kola zimnej časti. Termín kola je 9. decembra :)
Veľa šťastia pri riešení.

Pozor, zmena!

,

Aby ste mali dostatočne veľa času na riešenie všetkých kôl tohtoročnej zimnej časti, rozhodli sme sa, že budú iba dve zimné kolá.

Veľa šťastia pri riešení. :)

Sú tu zadanie prvej série FKS!

,

V sekcii úlohy nájdete prvú sériu. Odovzdať môžete do 4.11.