# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Daniel Medveczky2 GAMČA 9 6 6 5 26
Veronika Vodičková1 GALEJE 9 9 8 26
3. Júlia Mnichová2 GKromp 9 9 7 25
Marko Vríčan2 GVOZA 9 9 5 2 25
5. Soňa Vasiľová1 GPUK 4 9 8 3 24
6. Timotej Bezák1 ŠpMNDaG 5 9 9 23
7. Martin Šindelář2 GAMČA 9 4 6 3 22
Adam Bartek1 GJH 9 9 4 22
Šimon Rada4 gymkepler 9 9 4 22
10. Patrik Bukovský1 GJH 2 9 1 4 6 21
Oliver Kurňava1 GJH 9 9 3 21
12. Michal Tomaga1 GJH 4 8 2 5 3 20
13. Jozef Smolár1 GNám 4 9 5 18
Stanislav Barčák2 GVOZA 8 7 3 18
15. Martin Lipka1 ŠpMNDaG 8 9 17
16. Jozef Bachniček2 ŠpMNDaG 7 6 3 16
Andrea Brudňáková2 GJH 9 7 16
18. Paulína Dujavová4 GJAR 9 5 14
Pavol Pivko4 GAMČA 7 7 14
Matúš Duchyňa3 GAMČA 8 6 14
Alica Dományová2 GAMČA 9 5 14
Ester Leila Langrová1 GPUK 8 6 14
23. Klaudia Rybarova9zš Iná škola 9 4 13
Simona Šimočková2 GĽŠTN 9 4 13
25. Uršuľa Mária Kossaczká2 GAMČA 8 4 12
Jakub Krivošík1 GJH 9 3 12
27. Ján Mederly3 GLevic 9 2 11
Sofia Djurbová1 EGLM 2 9 11
Lukáš Anderle1 GĽŠTN 4 4 1 2 11
30. Natália Banasová2 GPiešť 9 9
Filip Prutkay2 GAMČA 9 0 9
Peter Deván3 ŠpMNDaG 9 9
Laura Skalošová2 ŠpMNDaG 9 9
Vít Hanika3 gymkepler 9 9
35. Matúš Hladký4 ŠpMNDaG 5 2 7
Michal Šrank4 GMerTT 5 2 7
37. Jakub Skaloš4 ŠpMNDaG 6 6
Katarína Gersová1 GJH 2 4 0 6
39. Adam Benjamin Plšek3 GPriev 5 5
Adam Džavoronok3 GPošKE 5 5
41. Linda Polakovičová9zš GAMČA 2 1 0 0 3
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Pavol Pivko4 GAMČA 7 7 6 3 23
2. Paulína Dujavová4 GJAR 9 5 2 16
3. Adam Džavoronok3 GPošKE 5 3 4 12
Uršuľa Mária Kossaczká2 GAMČA 8 4 12
5. Daniel Medveczky2 GAMČA 6 5 11
Soňa Vasiľová1 GPUK 8 3 11
7. Patrik Bukovský1 GJH 4 6 10
Stanislav Barčák2 GVOZA 7 3 10
Vít Hanika3 gymkepler 9 1 10
10. Martin Šindelář2 GAMČA 6 3 9
Jozef Bachniček2 ŠpMNDaG 6 3 9
12. Michal Tomaga1 GJH 5 3 8
Veronika Vodičková1 GALEJE 8 8
14. Matúš Hladký4 ŠpMNDaG 5 2 0 7
Júlia Mnichová2 GKromp 7 7
16. Jakub Skaloš4 ŠpMNDaG 6 6
17. Adam Benjamin Plšek3 GPriev 5 5
Jozef Smolár1 GNám 5 5
Alica Dományová2 GAMČA 5 5
20. Katarína Gersová1 GJH 4 0 4
Adam Bartek1 GJH 4 4
Šimon Rada4 gymkepler 4 4
23. Oliver Kurňava1 GJH 3 3
Jakub Krivošík1 GJH 3 3
25. Ján Mederly3 GLevic 2 2
Marko Vríčan2 GVOZA 2 2
Lukáš Anderle1 GĽŠTN 2 2
28. Filip Prutkay2 GAMČA 0 0
Linda Polakovičová9zš GAMČA 0 0 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní