# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Katarína Vosovičová2 GPUK 8 8 7 23
2. Peter Kochelka1 GTajBB 8 5 9 22
3. Matúš Zelko2 GAMČA 8 9 4 21
4. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG ? 6 5 9 20
5. Viktor Balan1 GAMČA 8 9 17
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 1 7 ? 9 17
Patrik Fábrik1 piaristi-pd ? 3 5 9 17
8. Terézia Gurová2 Leaf 3 6 ? 7 16
9. Matej Urban2 GAMČA 8 7 0 15
Timea Szöllősová3 GAMČA 8 7 15
Ela Vojtková1 GAMČA 8 ? 7 15
Jozef Mičáň1 GAMČA 1 9 ? 5 15
Natália Orlejová2 GHumen ? 8 ? 7 15
14. Samuel Vaško9zš GJH ? 2 5 ? 7 14
Hugo Bartha9zš BiGSuč ? 7 ? 7 14
16. Nina Hanesová2 SPŠSM 3 6 ? 4 13
Maximilián Pándy1 GPošKE ? 1 5 7 13
18. Michal Farnbauer2 GAMČA 8 4 12
Andrea Snopková2 GTajBB 3 ? 9 12
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 3 9 ? 12
21. Dominik Diňa2 Iná škola ? 1 5 ? 5 11
Erik Tóth9zš GJH ? 2 9 11
Martin Kliment1 GPošKE ? 1 5 5 11
24. Paulína Dujavová1 GJAR ? 9 9
Michaela Valkova2 ZŠČeská ? 9 9
26. Štefan Slavkovský2 GPUK 3 5 8
Martin Bucko2 GAMČA ? 3 5 8
Ondrej Kubinec4 GPezin 8 8
29. Matej Kliment1 Leaf ? 7 7
30. Barbora Čemanová9zš GPMKE ? ? 5 5
31. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev ? 3 1 4
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG ? 4 4
33. Daniel Teplan1 SZScenada 3 3
34. Tomáš Proks9zš GAlKE ? 2 2
35. Martin Belluš9zš GAMČA 1 ? 1
Adam Agner1 GJH 1 0 1
37. Matej Repa9zš GAMČA ? 0
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Bohdan Jóža4 GJH 9 9 9 27
Tereza Prokopová4 GJH ? 9 9 9 27
Jonáš Dujava4 SPlPO ? 9 9 9 27
4. Jakub Kliment2 GTajBB ? 9 3 9 21
5. Jozef Csipes2 GAMČA ? 2 9 9 20
6. Matej Hrmo4 GPárNR ? 9 9 18
Samuel Čavoj4 GTajBB ? 9 9 18
Matej Moško4 GAMČA 9 9 18
Michaela Ždímalová4 GJH ? 9 9 18
Patrik Rusnák3 GAlKE ? 9 9 18
Michal Horanský3 ŠpMNDaG 9 9 18
Svetlana Rampašeková3 GPárNR ? 9 9 18
13. Marianna Hronská2 BiGSuč ? 7 9 16
14. Jozef Číž4 GJH 9 3 12
Samuel Banas2 Leaf ? 9 3 12
16. Paulína Dujavová1 GJAR ? 9 9
Barbora Barančíková3 ŠpMNDaG 9 9
Viktor Balan1 GAMČA 9 9
Peter Kochelka1 GTajBB 9 9
Andrea Snopková2 GTajBB ? 9 9
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG ? 9 9
Michaela Valkova2 ZŠČeská ? 9 9
Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 9 9
Erik Tóth9zš GJH 9 9
Patrik Fábrik1 piaristi-pd 9 9
26. Timea Szöllősová3 GAMČA 7 7
Terézia Gurová2 Leaf ? 7 7
Ela Vojtková1 GAMČA ? 7 7
Matej Kliment1 Leaf ? 7 7
Samuel Vaško9zš GJH ? 7 7
Natália Orlejová2 GHumen ? 7 7
Katarína Vosovičová2 GPUK 7 7
Hugo Bartha9zš BiGSuč ? 7 7
Maximilián Pándy1 GPošKE 7 7
35. Štefan Slavkovský2 GPUK 5 5
Dominik Diňa2 Iná škola ? 5 5
Jozef Mičáň1 GAMČA ? 5 5
Barbora Čemanová9zš GPMKE ? 5 5
Martin Kliment1 GPošKE 5 5
40. Michal Farnbauer2 GAMČA 4 4
Nina Hanesová2 SPŠSM ? 4 4
Matúš Zelko2 GAMČA 4 4
Jakub Kmeť1 ŠpMNDaG ? 4 4
44. Matej Urban2 GAMČA 0 0
Martin Belluš9zš GAMČA ? 0
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA ? 0
Adam Agner1 GJH 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní