# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Michal Almáši3 GPMKE 6 9 5 9 29
2. Lukáš Anderle1 GĽŠTN 7 9 7 5 28
Lujza Lea Lavriková1 GPH 9 9 8 2 28
4. Samuel Vargovčík2 SPlPO 8 3 5 9 25
5. Patrik Bukovský1 GJH 9 7 5 3 24
6. Soňa Vasiľová1 GPUK 0 7 8 8 23
Ondrej Hacker2 GMA 0 9 4 4 6 23
8. matej Stríženec2 GMA 0 8 6 8 22
9. Klaudia Rybárová9zš Iná škola 6 9 4 2 21
Šimon Borovský1 GAMČA 9 8 2 2 21
Sofia Djurbová1 EGLM 9 5 7 21
Veronika Vodičková1 GALEJE 5 9 7 21
Jakub Nemček1 GJH 9 7 5 21
14. Michal Tomaga1 GJH 7 9 4 20
15. Jozef Smolár1 GNám 6 9 4 19
Miroslav Pajger1 GBAS 9 8 2 19
17. Jakub Buzalka1 GPovBy 0 9 6 2 17
18. Timotej Bezák1 ŠpMNDaG 0 9 7 16
Alica Dományová2 GAMČA 9 7 16
Júlia Mnichová2 GKromp 7 9 16
Adam Kuny2 GLevic 9 7 0 16
22. Daniel Medveczky2 GAMČA 9 6 15
Marko Vríčan2 GVOZA 0 8 7 15
24. Uršuľa Mária Kossaczká2 GAMČA 9 5 14
Martin Šindelář2 GAMČA 9 5 14
Simona Šimočková2 GĽŠTN 0 9 5 14
Martin Lipka1 ŠpMNDaG 0 8 6 14
28. Stanislav Bezák3 ŠpMNDaG 8 1 4 13
Katarína Gersová1 GJH 7 6 13
Filip Anger1 GAMČA 7 6 0 13
31. Michal Urban3 GAMČA 9 3 0 12
Filip Prutkay2 GAMČA 9 3 12
Peter Kumančík2 GAMČA 9 3 12
Stanislav Barčák2 GVOZA 8 4 12
35. Jakub Lubušký2 GAMČA 6 5 11
36. Alžbeta Klimentová2 GPošKE 0 4 6 10
37. Paulína Dujavová4 GJAR 9 9
Matúš Hladký4 ŠpMNDaG 5 4 9
Lukáš Jacko1 GPošKE 9 9
Matúš Duchyňa3 GAMČA 0 9 9
Jozef Bachniček2 ŠpMNDaG 9 9
Lucia Kleščová1 GPošKE 9 9
Laura Martinová1 Iná škola 9 9
Tomáš Jakubec1 SSSNV 9 9
45. Anamária Šutková3 ŠpMNDaG 6 2 8
46. Matej Zigo3 ŠpMNDaG 3 4 7
Peter Deván3 ŠpMNDaG 5 2 7
Vít Hanika3 gymkepler 7 7
49. Alexandra Barančíková3 ŠpMNDaG 6 6
Laura Skalošová2 ŠpMNDaG 6 6
51. Jakub Skaloš4 ŠpMNDaG 5 5
Juliana Lilková2 Iná škola 0 5 0 0 5
53. Martin Belluš3 GAMČA 3 3
54. Lukáš Vasilišin8zš GPMKE 2 0 0 0 0 2
# Meno: R. Škola 4 5 6 7
1. Samuel Vargovčík2 SPlPO 5 9 8 2 24
2. Stanislav Barčák2 GVOZA 8 4 7 4 23
3. Matej Zigo3 ŠpMNDaG 3 4 9 5 21
4. Paulína Dujavová4 GJAR 9 9 18
Matúš Hladký4 ŠpMNDaG 5 4 9 18
6. Michal Almáši3 GPMKE 5 9 14
7. Michal Tomaga1 GJH 9 4 13
8. Peter Deván3 ŠpMNDaG 5 2 4 11
Lujza Lea Lavriková1 GPH 2 9 11
10. Anamária Šutková3 ŠpMNDaG 6 2 2 0 10
Miroslav Pajger1 GBAS 8 2 10
Ondrej Hacker2 GMA 4 6 10
13. Júlia Mnichová2 GKromp 9 9
14. Patrik Bukovský1 GJH 5 3 8
Soňa Vasiľová1 GPUK 8 8
matej Stríženec2 GMA 8 8
17. Timotej Bezák1 ŠpMNDaG 7 7
Alica Dományová2 GAMČA 7 7
Marko Vríčan2 GVOZA 7 7
Sofia Djurbová1 EGLM 7 7
Veronika Vodičková1 GALEJE 7 7
22. Alexandra Barančíková3 ŠpMNDaG 6 6
Daniel Medveczky2 GAMČA 6 6
Laura Skalošová2 ŠpMNDaG 6 6
Alžbeta Klimentová2 GPošKE 6 6
Katarína Gersová1 GJH 6 6
Martin Lipka1 ŠpMNDaG 6 6
28. Jakub Skaloš4 ŠpMNDaG 5 5
Uršuľa Mária Kossaczká2 GAMČA 5 5
Martin Šindelář2 GAMČA 5 5
Jakub Lubušký2 GAMČA 5 5
Lukáš Anderle1 GĽŠTN 5 5
Jakub Nemček1 GJH 5 5
34. Jozef Smolár1 GNám 4 4
Stanislav Bezák3 ŠpMNDaG 4 4
Šimon Borovský1 GAMČA 2 2 4
37. Martin Belluš3 GAMČA 3 3
Filip Prutkay2 GAMČA 3 3
Peter Kumančík2 GAMČA 3 3
40. Klaudia Rybárová9zš Iná škola 2 2
Jakub Buzalka1 GPovBy 2 2
42. Juliana Lilková2 Iná škola 0 0 1 0 1
43. Michal Urban3 GAMČA 0 0
Adam Kuny2 GLevic 0 0
Lukáš Vasilišin8zš GPMKE 0 0 0
Filip Anger1 GAMČA 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní