Ďakujeme všetkým bývalým organizátorom, ktorí sa počas predchádzajúcich 30 rokov existencie FKS starali o jeho bezproblémový chod. Sú to nasledovní ľudia:

Cyril Adamuščín Róbert Astaloš Zuzana Batmedíjnová Kristína Batmedijnová
Marián Bein Lucia Bodnárová Bohumil Bohunický Eva Záhradníková (Brutovská)
Tomáš Bzdušek Peter Čermák Zuzana Dzuráková Michal Ďurian
Juraj Feilhauer Miro Helbich Beáta Hergelová Marcela Hrdá
Andrej Hrmo Mišo Chudý Jakub Imriška Mária Kieferová
Janka Klaudíniová Marek Komorovský Stanislav Komorovský Roman Kováčik
Andrej Krafčík Martin Kravec Martin Krššák Marcel Kucharík
Tomáš Kulich Róbert Kysel Peter Líška Peter Maták
Lenka Matejovičová Matúš Medo Filip Michlík Tomáš Mikovíny
Daniel Nagaj Kristína Nagyová Pavol Neilinger Peter Perešíni
Martin Plesch Martin Polačko Michal Prikler Tomáš Rybár
Braňo Saxa Alexandra Saxová Lucia Pál Ján Smrek
Michaela Sonlajtnerová Kamila Štyráková Juro Tekel Renáta Tóthová
Katarína Tureková Barbora Trubenová Fridrich Valach Judita Vancáková
Jakub Závodný
...

Irena Bačinská

Enka
FMFI UK, Fyzika tuhých látok
enka ~ fks ~ sk
Enka je usmievavá vedúca so šarišským prízvukom. Rada sa bicykluje, chodí po horách, tancuje a trávi čas s priateľmi. Tí už odhalili, že je strašne šteklivá.


...

Matej Badin

Maťo
Theory and Numerical Simulation of Condensed Matter; SISSA Trieste
matob ~ fks ~ sk
Pre Maťa sú bývalí vedúci FKS ešte stále obrovským zdrojom motivácie (aj po piatich rokoch na Matfyze ;) ). Vo FKS, UFO a FX mal na starosti fyziku a výber príkladov. Pomáhal organizovať Jarnú školu FX a Letnú školu FKS. Okrem toho spoluvediedol TMF tím na GJH a venoval sa Krúžku Fyzikálnej olympiády a množstvu ďalších vecí.
...

Jakub Bahyl

Kubo
FMFI UK, Fyzika tuhých látok
kubo ~ fks ~ sk
Kubo mal pod palcom organizáciu nášho Fyzikálneho Náboja. Jeho hlavným cieľom bolo posúvať Náboj na medzinárodný level, čo sa mu už podarilo v novembri 2015. Inak spolu s Matejom a Peťom držali pri živote Jarnú školu FX. A na záver, Kubo má veľmi rád hudbu a rád sa s vami porozpráva úplne o čomkoľvek od počasia až po filozofiu :)


...

Vladislav Blšták

Vladko
FMFI UK, Fyzika tuhých látok
vladko ~ fks ~ sk
Vladko je energetický a až otravne ukecaný mladý vedúci. Jeho záľubou je cestovanie, turistika a konzumácia čokolády. Vo FKS zvykol písať vzoráky a opravovať príklady v kategórii B. Okrem toho viedol na GJH krúžok FO pre prvákov a druhákov.


...

Samuel Cibulka

Samko
samo ~ fks ~ sk
Samko má veľmi rád plnú chladničku jedla, hory, DOTu a neporiadok. Spolu so Sysľom tvorili našu informatickú úderku.


...

Kristína Čevorová

Tinka
MÚ SAV, Teoretická informatika
tinka ~ fks ~ sk
Tinka je svetaskúsená vedúca, jej špecialitou sú terénne hry na sústredeniach a tanečné workshopy. Vo FKS bola jej úloha terminátor (obluda žerúca vedúcich, čo nerobia veci načas) a obálkovač.


...

František Dráček

FeFero
EPFL, Švajčiarsko, Fyzika
Fera FKS veľmi motivovalo vpred, dokazuje to aj fakt, že sa zúčastnil množstvu Letných škôl FKS. Vďaka FKS sa veľa naučil, čo ako vedúci aj vrátil rád späť. Počas jedného roku bol aj hlavným vedúcim nášho seminára. Okrem toho kontroloval vzoráky, aby v nich neboli chyby.


...

Klára Ficková

Kaja
FMFI UK, Fyzika tuhých látok
kaja ~ fks ~ sk
Kaja svoju aktivitu v FKS venovala najmä kresleniu obrázkov a práci s LaTeXom. K jej záľubám patrí príroda, fotografovanie, temnejšia podmnožina dobrej hudby, spev pri gitare a čumenie do notebooku, k odborným záujmom fyzika, programovanie, matika, gramatika i biológia.


...

Samuel Hapák

Samo
samuel ~ fks ~ sk
Skoro nie je roboty, čo by Samo pre FKS nerobil. Ako veľmi múdry fyzik často dozeral na fyziku, bol hlavným vedúcim FKS. Nakoniec sa rozhodol začať podnikať a spolu s bývalými vedúcimi si založil firmu.

...

Marián Horňák

Syseľ
sysel ~ fks ~ sk
Syslík bol naša technická podpora. Stvoril našu novú stránku, za čo mu bude patriť večná sláva. Často to bol hlavný vedúci UFO sústredení.


...

Ján Hreha

Jano
jano ~ fks ~ sk
Jano bol dlho-predlhoročný vedúci. Bol neoddeliteľnou súčasťou inventáru FKS miestnosti a vedel vybaviť skoro nemožné.


...

Martin Chudjak

Martin
FMFI UK, Aplikovaná matematika
matoxy314 ~ gmail ~ com
Maťo je teoretický fyzik. Rád lezie, behá po horách a hrá spoločenské hry. Je to náš najvyšší.

...

Katarína Kmeťová

Káťuška
Lekárska fakulta
hihihi ~ fks ~ sk
Katka je astrálne zjavenie, ktoré zabezpečovalo skvelú náladu vo FKS aj UFO. Jej smiech bolo "sociálne lepidlo", ktoré nás všetkých držalo po kope. Jednoducho za každých okolností vám vyčarila úsmev na tvári. V minulosti sa starala o termíny a obálkovanie oboch seminárov a venovala sa najmä rozvoju UFO. Okrem iného, aj ona sa pridala k tancujúcim vedúcim.


...

Jaroslava Kokavcová

Jarka
FMFI UK, Informatika
jarka ~ fks ~ sk


...

Lukáš Konečný

Lukáš
FMFI UK, Fyzika
lukas ~ konecny1 ~ gmail ~ com
Momentálne pracuje na SAV.


...

Filip Kubina

(-E Flip
FMFI UK, Fyzika
fkubina ~ gmail ~ com
Filip bol dlhoročný vedúci, ktorý aj počas doktoranského štúdia nám stále z času na času pomohol s úlohami, sústredkom či Nábojom.

...

Zuzana Magyarová

Zuzka
STU, Chémia
zuzu ~ fks ~ sk
Zuzka je chemička obľubujúca metal, mačky a farebné výbuchy. Rada behá, okrem iného aj za letiacim frisbee diskom, spieva a hrá na svojej čiernej gitare menom Vincent. Do FKS kreslila obrázky a občas prispela nejakou tou zážitkovou hrou na sústredenie.


...

Natália Ružičková

Natália
FMFI UK, Fyzika
Natália bola vo FKS iba krátko. Najviac ju bavilo TMF a preto pomáhala svojmu družstvu na 1SG aj ďalej. Okrem toho rada športuje a tancovala s viacerými FKS vedúcimi.


...

Milan Smolík

Jimi
FMFI UK, Fyzika tuhých látok
jimi ~ fks ~ sk
Dozeral na obálkovanie a všetky detaily okolo, aby sa riešiteľom dostali všetky dokumenty v poriadku až domov.


...

Juraj Surovčík

Helboj
FMFI UK, Fyzika plazmy
helboj ~ fks ~ sk
Staral sa o to, aby sme vo FKS kancelárií mali čo jesť. Inak veľký hráč počítačových hier a milovník alternatívnej hudby.


...

Samuel Šrobár

SamoŠ
FMFI UK, Jadrová a subjadrová fyzika
Dozeral na obálkovanie a všetky detaily okolo, aby sa riešiteľom dostali všetky dokumenty v poriadku až domov. Samo pochádza z okolia Ružomberoka z dediny menom Lisková. Voľný čas trávi na bicykli, behom, plávaním, lyžovaním či spánkom. S FKS sa zoznámil až počas svojho štúdia na Matfyze.


...

Karolína Šromeková

Čajka
5. ročník, FMFI UK, Učiteľstvo fyziky
cajka ~ fks ~ sk
Toto stvorenie vedúcovalo už od svojich stredoškolských čias. Najprv sa starala o UFO, a potom dozerala na to, aby bolo vo FKS aj UFe všetko načas. Ak nebolo, tak jajčala po nás, a to sme si teda dvakrát rozmysleli, či nebudeme dodržiavať termíny. Momentálne sa veľmi intenzívne venuje tancovaniu a "lokálpatriotizmu" (ak nie je niečo zo Spiša, respektíve východu, nie je to ono).


...

Patrik Švančara

Paťo
MFF Univerzity Karlovy
pato ~ fks ~ sk
Paťo sa svojho prvého sústredka FKS zúčastnil v roku 2009, takže FKSákom je už pekne dlho. Síce študuje v Prahe, ale na FKS nezanevrel a so seminárom pomáhal, kde sa dá - najčastejšie korektúruje vzoráky. Tiež spolupracoval s fyzikálnou olympiádou, organizoval UFO a v Česku viedol korešpondenčný seminár Výfuk a Náboj Junior. Okrem nízkoteplotnej fyziky rád bicykluje a číta.


...

Samuel Tomašec

Samo
FMFI UK, Fyzika tuhých látok
samec ~ fks ~ sk
Samašec alebo skrátene Samec má rád. V Trojstene mal na starosti organizáciu Akadémie Trojstenu a pomáhal vyberať príklady do ďalších sérii.


...

Andrej Vlček

Andrej
Universität Regensburg
andrej ~ fks ~ sk
Andrej má rád tuhé látky, tanec a svoj osobný priestor. Po troch turbulentných rokoch s FKS v Bratislave, kde postupne organizoval celú FKS fyziku, bol rok hlavným vedúcim a pracoval ako support pre fundraising Trojstenu, utiekol do Nemecka za láskou.


...

Peter Vanya

Petrík
University of Cambdrige
peter ~ vanya ~ fks ~ sk
Peťo vyštudoval fyziku na Imperial College London a v Cambridgi, kde teraz v rámci PhD modeluje procesy v palivových článkoch. Na vysokej škole sa okrem Trojstenu venoval aj Oxbridge Admissions, ktoré spoluzakladal. Počas liet pomáhal s budovaním programu TalentGuide a stážoval v J.P Morgan a slovenskom startupe Vestigen. Spolu s Matejom a Kubom organizovali Jarnú školu FX. V Trojstene poskytoval support fundraisingovému tímu.

Simon Mičky

Simon
4. ročník, FMFI UK,Teoretická fyzika
...

Peter Pavel Arthur Petráš

Arthur
4. ročník, FMFI UK, Fyzika
Arthur vo FKS zväčša píše vzoráky a opravuje príklady. Keď má čas, tak si rád prečíta zaujímavú knihu, zahrá futbal alebo počítačové, či spoločenské hry s kamarátmi.

Viera Štucková

Vierka
2. ročník, FMFI UK, Ekonimocká a finančná matematika
...

Denisa Lampášová

Denda
6. ročník, FMFI UK, Teoretická fyzika a matematická fyzika
denda ~ fks ~ sk

Čas poslednej úpravy: 29. september 2021 12:00