Zmena 4. zadania

,

Zistili sme, že pred nedávnom sa podobné zadanie zjavilo na internete a teda sme úlohu vymenili za druhú, aby vás nelákalo opisovať takmer hotové riešenie.

Nové zadania FKS sú tu!

,

Spolu s ními sa na stránke objavili vzorové riešenia posledného kola zimnej časti. Termín je 16.3. tešíme sa na vaše riešenia.

Akadémia a Klub Trojstenu

,

Máš už plány na tento piatok 13.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide a zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš ostaň aj na Klub!

Vzoráky 1. Kola sú tu!

,

V sekcii úlohy si môžete nájsť vzoráky 1. kola

Zadania 2. kola zimnej série

,

Ahojte, na stránke už nájdete zadania 2. kola zimnej časti. Termín kola je 9. decembra :)
Veľa šťastia pri riešení.

Pozor, zmena!

,

Aby ste mali dostatočne veľa času na riešenie všetkých kôl tohtoročnej zimnej časti, rozhodli sme sa, že budú iba dve zimné kolá.

Veľa šťastia pri riešení. :)

Sú tu zadanie prvej série FKS!

,

V sekcii úlohy nájdete prvú sériu. Odovzdať môžete do 4.11.

Kockatý kalendár

,

Aj tento rok Ti prinášame podrobný prehľad akcií, ktoré organizujeme nielen my, ale aj Riešky, STROM, Sezam či P-mat, podrobne v Kockatom kalendári.

Vzoráky sú tu!

,

Na stránke si môžete nájsť vzoráky druhého aj tretieho kola.

Záväzné prihlasovanie na LTT je spustené

,

Záväzné prihlasovanie na Letný tábor Trojstenu je spustené. Sú dve možnosti, ako sa na LTT prihlásiť:

  • netradičnou (odporúčanou) cestou. Účastníci, ktorí sa touto cestou úspešne prihlásia budú na tábore odmenení (dostanú malú drobnosť). Nepovieme vám však, ako toto prihlasovanie funguje, skúste na to prísť sami. Počet prihlásených účastníkov môžete vidieť tu https://krtkotravel.trojsten.sk/ucastnik/counter/.

  • klasickou cestou, tak, že napíšete email na michaela.dlugosova@trojsten.sk s textom "meno priezvisko -- chcem sa prihlásiť na LTT klasickou cestou". Pokiaľ pošlete tento email, už sa nebudete môcť prihlásiť netradičnou cestou a získať odmenu.

Je veľmi malá šanca, že sa vám neujde miesto na LTT, lebo miesta je dosť, ale pokiaľ sa veľmi bojíte, môžete napísať email na michaela.dlugosova@trojsten.sk s textom "meno priezvisko -- naozaj chcem ísť na LTT, chcem skúsiť odporúčanú cestu prihlásenia, prosím podržte mi miesto, kým sa mi podarí prihlásiť".